Super Strains

7th Wave Feminizovaná

1 525  vč. DPH

Zde vyberte počet semen v balení:

UPOZORŇUJEME, ŽE NÍŽE UVEDENÉ INFORMACE TÝKAJÍCÍ SE ROSTLIN KONOPÍ JSOU PŘEVZATÉ OD DODAVATELE SEMÍNEK. PĚSTOVÁNÍ KONOPÍ (S OBSAHEM THC VĚTŠÍM NEŽ 0,3 %) JE V ČESKÉ REPUBLICE NELEGÁLNÍ. SEMÍNKA JSOU PRODÁVÁNA POUZE KE SBĚRATELSKÝM ÚČELŮM.

Popis

7th Wave od Super Strains je afghánská indika s odlišností. Je silným pěstitelem, který je velmi vhodný pro venkovní pěstování, díky odolnosti tohoto kmene bude skvělým doplňkem zahrady a dobrým startovním bodem pro začátečníky. Tento kmen nabízí rozumnou dobu růstu pro velkorysý výnos. 7th Wave vytváří jedinečný high, který vás bude dráždit a nutit vás vracet se pro další; je jiná než všechny ostatní indiky – skutečně jedinečná.

Ačkoli silná genetika tohoto kmene umožňuje, aby se mu dařilo i ve venkovním prostředí, 7th wave se stejně dobře daří i v interiéru. Při pěstování v pěstební místnosti můžete očekávat přibližnou dobu kvetení 60 dní pro optimální výnosy. To z ní v kombinaci s velkorysými výnosy činí skvělou a životaschopnou volbu pro komerční pěstitele. Relativní snadnost a kvalita tohoto produktu osloví také začínající i zkušené pěstitele. Je vhodný pro pěstování v interiéru, exteriéru i ve skleníku. Výška rostlin se může pohybovat mezi 1-1,5 m a za svůj čas a úsilí můžete očekávat plodný výnos zhruba 500 g/m2.

7th Wave se vyznačuje neobvyklou výškou. Na rozdíl od většiny indických odrůd vám nedá těžký fyzický kámen, ale pošle vás do prudkého mozkového opojení; toto opojení má však také jemné odlišnosti od těch, které jsou běžně spojovány se sativami. Je téměř nepopsatelný a je třeba ho zažít, abyste ho skutečně ocenili. Dostane vás do jemného stavu rozjímání a introspekce.

Vlastnosti

Počet semen v balení 1,3,5,10
Předci Afghan indica
Genotyp Indica
Doba květu 9 týdnů
Typ kvetení Fotoperioda
Pohlaví Feminizovaná
Obsah THC Vysoký
Výnos Vysoký
Umístění Venku,Vevnitř
Max. výška rostliny 1 - 2 metry
efekt