Khalifa Genetics

Aladdin’s Skunk Regulérní

Zde vyberte počet semen v balení:

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Popis

Aladdin’s Skunk je odvozen od původního kmene Skunk #1, který původně vyšlechtila společnost Sacred Seed Co. a později Super Sativa Seed Club v Nizozemsku. Odrůda Skunk #1 se v undergroundové konopné komunitě uchovává od konce 80. let a nyní ji nabízí k prodeji společnost Khalifa Genetics. Skunk #1 byl vyvinut počátkem 70. let v Kalifornii, je pravděpodobně prvním speciálně vyšlechtěným indoor kmenem a snadno se pěstuje.

Aladdin’s Skunk je in-bred linie (IBL), která se vyznačuje genetickou i pohlavní stabilitou a uniformitou, ačkoli výška rostlin se může lišit. Je to ze 75 % sativa, která je z 25 % thajská, z 50 % jihoamerická a z 25 % afghánská. Venku ji lze pěstovat v mírném i horkém podnebí a je známá i jako indoor odrůda. Pěstitelé mohou očekávat středně velké výnosy za 9 týdnů kvetení, zatímco venku na severní polokouli jsou sklizně hotové do konce září.

Pupeny jsou husté a plné oranžových pestíků; vysoký poměr kalichu k listu umožňuje snadnou manikúru. Její vůně je sladká, květinová a spíše ovocná s ananasovými tóny. Má silný účinek, zpočátku euforický a povznášející, poté se stává více relaxační.

Vlastnosti

Počet semen v balení 6,12
Předci Afghani (25%) x Thai (25%) x South American (50%)
Genotyp Spíš Sativa
Doba květu 9 týdnů
Typ kvetení Fotoperioda
Pohlaví Regulérní
Obsah CBD Neznámý
Výnos Střední
Umístění Venku,Vevnitř