Sleva!

Paradise Seeds

Mendocino Skunk Feminizovaná

1 447  vč. DPH

Zde vyberte počet semen v balení:

Popis

Choice of Legends (Hybrid)… Mendocino Skunk, vyvinutý ve spolupráci s Chong’s Choice, je dobře zvolenou kombinací sativy a indiky, která dává rostlinu s dobrým výnosem, snadno se pěstuje a přináší příjemný uživatelský zážitek.

Mendocino Skunk je inspirován setkáním velkých konopných tradic z kalifornského Smaragdového trojúhelníku a holandské amsterdamské kavárenské scény. Okres Mendocino leží na severním pobřeží Kalifornie a jeho jméno je již od 60. let 20. století spojováno se skvělou trávou. Dokonalé klima a znalostní základna komunity z něj učinily líheň kvalitního konopí.

Pro tento zajímavý hybridní projekt se společnost Paradise Seeds rozhodla spojit esenci Mendocina s nejlepší holandskou genetikou z trezoru Paradise Seeds a s výsledkem je velmi spokojená. Tato rostlina je kratší a bujnější než mnoho jiných odrůd, což z ní činí dobrou volbu pro začátečníky, ačkoli zkušení pěstitelé ocení snadný růst a příjemné všestranné vlastnosti.

Mendocino Skunk je dobrý doplněk k indoor pěstitelské sestavě, je to stabilní rostlina, která vyroste do střední velikosti, takže je dobrou volbou, pokud je prostor vaší pěstírny omezený. Díky silnému středovému kolébkovému listu zajistí boční větve této rostliny dobrý růst pupenů a poměr kalichu k listu umožňuje rychlé zastřižení, jakmile přijde sklizeň.

Této rostlině se bude dařit i ve venkovních pěstebních prostorech a díky faktoru Mendocino ve směsi Skunk poskytne šťastné zkušenosti pěstitelům v severních oblastech Evropy, Kanady a Ameriky. V teplejších oblastech se středomořským klimatem existuje potenciál pro zvýšení optimální úrovně výnosů, protože se jedná o rostlinu, která bude dobře reagovat na sluneční svit.

Ovocná chuť a skunky tóny budou vaše chuťové pohárky brnět po dalších a jsou známkou příjemného hitu, který se k vám blíží. Účinek je, jak lze očekávat od její hybridní povahy, dobře vyvážený a hladký. ‘Povznášející’ je charakteristika, která byla použita k popisu Mendocino Skunk, s pozitivním high a pocitem pohody, který vám rozjasní den.

Tento kmen má díky svému hybridnímu složení také vlastnosti, které osloví pacienty se zdravotním postižením. Indica přináší relaxační účinek, zatímco charakteristika sativy dodává mysli energii a umožňuje uživateli soustředit se na každodenní úkoly.

Vlastnosti

Počet semen v balení 3,5,10
Genotyp Indica/Sativa
Doba květu 8 týdnů
Typ kvetení Fotoperioda
Pohlaví Feminizovaná
Výnos Vysoký
Umístění Venku,Vevnitř