Philosopher Seeds

Cheesy Auto Feminizovaná

535 800  vč. DPH

Katalogové číslo: PHIL-CHEES-Fem-Auto Kategorií: , , , , Banka: Philosopher Seeds
UPOZORŇUJEME, ŽE NÍŽE UVEDENÉ INFORMACE TÝKAJÍCÍ SE ROSTLIN KONOPÍ JSOU PŘEVZATÉ OD DODAVATELE SEMÍNEK. PĚSTOVÁNÍ KONOPÍ (S OBSAHEM THC VĚTŠÍM NEŽ 0,3 %) JE V ČESKÉ REPUBLICE NELEGÁLNÍ. SEMÍNKA JSOU PRODÁVÁNA POUZE KE SBĚRATELSKÝM ÚČELŮM.

Popis

Cheesy Auto byla vytvořena pro uspokojení všech pěstitelů, kteří se nechali zlákat klasickými odrůdami marihuany a rozhodli se pěstovat samonakvétací konopí. Po několika generacích práce se podařilo získat vysoce kvalitní hybrid ruderalisu.

Cheesy auto produkuje snadno pěstovatelné hybridy, robustní, kompaktní a s dobrým bočním větvením. Jeho listy mají výraznou tmavě zelenou barvu a ve fázi kvetení vykazují bujnou vrstvu pryskyřice.

Doporučuje se používat jeden květináč po celou dobu životního cyklu rostliny, od semenáčku až po sklizeň, což může trvat 65 až 85 dní.

Ve venkovních kulturách Chessy Auto obvykle nepřesahují výšku 1 metr, což pomáhá tyto rostliny maskovat. Je to jistě ideální odrůda pro mimosezónní pěstování.

Cheesy Auto byla vyvinuta se záměrem zachovat zvláštní vůni legendárního britského kmene Exodus Cheese. Její chuť je velmi zvláštní, jemná směs silného sýra a zvláštní sladkosti, která připomíná ostružiny a borůvky.

Účinek je velmi vyvážený, navozuje příjemný stav fyzického uvolnění a kreativity, ideální pro chvíle, kdy potřebujete trochu inspirace. Cheesy Auto bude bezpochyby dobrým společníkem pro tyto kreativní chvíle.

Vlastnosti

Počet semen v balení 3,5
Předci U. K Exodus Cheese x Lowryder (ruderalis hybrid)
Doba květu Od semínka 13 týdnů
Typ kvetení Samonakvétací
Pohlaví Feminizovaná
Obsah CBD Neznámý
Výnos Střední,Vysoký
Umístění Venku,Skleník,Vevnitř
Max. výška rostliny Do 1 metru