Delicious

Bay Burger Feminizovaná

249 2 209  vč. DPH

Zde vyberte počet semen v balení:

Popis

Bay Burger Feminizovaná je nový kmen od Delicious Seeds. Indica s vysokým podílem THC. Ano, s názvem, který je vám jistě povědomý.

Ano, zní to jako Bay 11 (Nejlepší Sativa 2011). A je to tím, že Bay Burger Feminizovaná je výsledkem křížení této mýtické rostliny s Indikou Donny Burger (která zase pochází ze dvou dalších ikonických odrůd, jako je GMO a Han Solo Burger). Exotická jako ona sama a s některými zvláštnostmi, které nám připomínají ty nejbájnější odrůdy Delicious Seeds.

Uvědomíte si směs Pino – Lemon – Kush, která se zdá být ušitá na míru pro počáteční zemitou chuť s tóny lesa.

Když pěstujete Bay Burger poprvé, uvědomíte si, že máte zjevně co do činění s kmenem Indica. Baldachýn této rostliny vám bude připomínat klasické afghánské odrůdy s vegetativním růstem. Není rychlý a protahuje se v posledních týdnech vegetační fáze.

Husté květinové palice pokryté nesmírným množstvím pryskyřičných žláz, které jsme viděli kolem všech poupat, na nás udělaly dojem, zvláště když jsme si ověřili, že i v posledních týdnech pokryjí všechny listy.

Působivá svým vzhledem a snadnou kultivací. Kromě toho, že nebudete potřebovat velké množství živin, je obzvláště odolná jak proti škůdcům, tak i proti plísním. I když nejste odborník, nebojte se. Pokud z toho chcete vytěžit maximum, tento kmen potřebuje plné sluneční světlo.

Vlastnosti

Počet semen v balení 1,3,5,10
Pohlaví Feminizovaná
Doba květu 7 týdnů
Genotyp Spíš Indica
Obsah THC up to 26%
Umístění Venku,Vevnitř
Výnos Střední