G13 Labs

Fro-Yo Auto Feminizovaná

Počet semen v balení: 5

1 120  vč. DPH

3 skladem

Katalogové číslo: G13L-FROYO-AUTO-FEM-5 Kategorií: , , , , Banka: G13 Labs
UPOZORŇUJEME, ŽE NÍŽE UVEDENÉ INFORMACE TÝKAJÍCÍ SE ROSTLIN KONOPÍ JSOU PŘEVZATÉ OD DODAVATELE SEMÍNEK. PĚSTOVÁNÍ KONOPÍ (S OBSAHEM THC VĚTŠÍM NEŽ 0,3 %) JE V ČESKÉ REPUBLICE NELEGÁLNÍ. SEMÍNKA JSOU PRODÁVÁNA POUZE KE SBĚRATELSKÝM ÚČELŮM.

Popis

Fro-Yo má rodičovství (Sunset Sherbet x Girl Scout Cookies) x Ruderalis. Fro-Yo je úžasná odrůda, která vytváří pevné, kompaktní husté fialové květy s vysokým obsahem pryskyřice. Oba rodiče původního křížení jsou vítězové pohárů a velmi vyhledávané odrůdy. Tato odrůda roste dobře v interiéru i exteriéru a lze ji sklízet již po 70-75 dnech od zasetí.

Při troše péče a pozornosti je známo, že v interiéru vytáhne 400-500 g/m2. Venkovní pěstitelé se blíží spíše k hranici 100 gr. na rostlinu, ale i tak jde o krásné, sladce aromatické květy. Tento kmen vám přinese pocit uvolnění a kreativity ze silného povznášejícího mozkového opojení a chuťově můžete očekávat zemitou, ovocnou a dřevitou chuť s tóny ořechů a bobulového ovoce při výdechu. Rostliny dorůstají výšky přes 100 cm, jsou pěkné a robustní a obsahují silná fialová poupata. Jak již bylo zmíněno, tyto pupeny budou vysoce pryskyřičné, takže jsou dobrou volbou pro extrakci.

Vlastnosti

Počet semen v balení 5
Předci (Sunset Sherbet x GSC) x Ruderalis
Genotyp Indica/Sativa
Doba květu Od semínka 11 týdnů
Typ kvetení Samonakvétací
Pohlaví Feminizovaná
Výnos Střední,Vysoký
Umístění Venku,Vevnitř
Max. výška rostliny Do 1 metru
efekt