Sleva!

Paradise Seeds

Acid Feminizovaná

496 1 344  vč. DPH

Zde vyberte počet semen v balení:

UPOZORŇUJEME, ŽE NÍŽE UVEDENÉ INFORMACE TÝKAJÍCÍ SE ROSTLIN KONOPÍ JSOU PŘEVZATÉ OD DODAVATELE SEMÍNEK. PĚSTOVÁNÍ KONOPÍ (S OBSAHEM THC VĚTŠÍM NEŽ 0,3 %) JE V ČESKÉ REPUBLICE NELEGÁLNÍ. SEMÍNKA JSOU PRODÁVÁNA POUZE KE SBĚRATELSKÝM ÚČELŮM.

Popis

Acid je naše vlastní verze světoznámého kmene známého jako Diesel (původně vyšlechtěného v USA, který se stal populární po celém světě přes webové stránky overgrow.com).

Pro vytvoření naší vlastní verze jsme vybrali vysoce kvalitní genetiku  a vytvořili jsme ji.  Naše vybraná matka v kombinaci s jednou z našich oblíbených holandských genetik se stala super křížencem se silným účinkem na každého, kdo se nadýchá! Po vdechnutí těchto výparů Acid je ohromující pocit evidentní. Má pozitivní a povznášející pocit. Tíha, kterou cítíte z fyzického těla, z vás spadne a ukáže své léčivé vlastnosti. Budete se cítit lehčí a optimističtější.

Tento hybrid se stal velkým výnosníkem s vyšší potencí než originál. Kyselé rostliny je radost pěstovat, ale nezapomeňte používat dobré filtry, protože naplní vaši pěstírnu těžkým aroma’s!

Vlastnosti

Počet semen v balení 3,5,10
Doba květu 10 týdnů
Typ kvetení Fotoperioda
Pohlaví Feminizovaná
Obsah THC Vysoký
Obsah CBD Neznámý
Umístění Venku,Skleník,Vevnitř