Royal Queen Seeds

Blue Cheese Auto Feminizovaná

310 1 465  vč. DPH

1
3
5
10
Vyčistit
UPOZORŇUJEME, ŽE NÍŽE UVEDENÉ INFORMACE TÝKAJÍCÍ SE ROSTLIN KONOPÍ JSOU PŘEVZATÉ OD DODAVATELE SEMÍNEK. PĚSTOVÁNÍ KONOPÍ (S OBSAHEM THC VĚTŠÍM NEŽ 0,3 %) JE V ČESKÉ REPUBLICE NELEGÁLNÍ. SEMÍNKA JSOU PRODÁVÁNA POUZE KE SBĚRATELSKÝM ÚČELŮM.

Popis

Semena konopí Blue Cheese Automatic jsou křížencem Blueberry Automatic a Cheese Automatic, který byl zdokonalen během pěti let šlechtění a pečlivého výběru. Výsledkem je feminizované, automaticky kvetoucí semeno s vynikajícím výnosem, chutí a účinky, než má kterýkoli z jeho význačných rodičovských kmenů.

Automatická semena Blue Cheese jsou flexibilní indoor/outdoor rostliny, kterým se daří v jakémkoli mírném prostředí s vysokým obsahem světla. Vzhledem k malým rozměrům rostliny se skvěle hodí na balkon, terasu nebo do jiných nenápadných pěstebních situací. Pokud se noci před sklizní ochladí, dojde u ní k fialovému zbarvení; díky časným termínům sklizně je to však vzácné. Výnos je 325-375 g/m2 v interiéru a 60-110 g/rostlinu venku. Poupata jsou těžká, kompaktní a plná lepkavé pryskyřice.

Rostliny kvetou zhruba sedm až osm týdnů a ke sklizni by měly být připraveny kolem deseti týdnů, což umožňuje venkovním pěstitelům sklízet před začátkem nočních mrazů. Díky krátkému vegetačnímu období si ji oblíbili lidé pěstující v chladnějších venkovních podmínkách, protože i krátké léto je dostatečně dlouhé na získání prvotřídních poupat Blue Cheese. Dospělá rostlina je malá, ale nenechte se zmást velikostí. Rostliny Blue Cheese Auto vstupují do období sklizně plné jiskřivých pupenů s vysokým obsahem THC.

Ačkoli jsou specifikace rostliny rozhodně plusem, mnoho pěstitelů si chce Blue Cheese automatic pořídit pro její gurmánské aroma a chuť. Tento kmen nabízí dokonalou směs rodičovských rostlin. Pupeny jsou vysoce aromatické a jsou cítit přes celou místnost. Zaznamenáte silnou, sladkou, ovocnou vůni s příjemně skunkovým nádechem připomínajícím rostliny ze staré školy. Chuť je po bobulích a koření s příchutí jemného krémového sýra. Rostlina má vysoký obsah THC a nízký obsah CBD, přičemž kouř je vlhký, bohatý, aromatický a nemá ani náznak suchosti. Díky vysokému obsahu pryskyřice a THC si ji oblíbí i milovníci hašiše.

Lidé, kteří kouří Blue Cheese Auto, uvádějí uvolněný, povznášející high s ohromujícím klidem. Tato rostlina bývá pro své účinky na kreativitu a poznávání označována jako cerebrální nebo kosmická. Je ideální pro relaxaci po dlouhém dni nebo pro vychutnání v intimním společenském prostředí. Tato malá kráska opravdu nemá žádnou stinnou stránku.

Vlastnosti

Počet semen v balení 1,3,5,10
Předci Auto Blueberry x Auto Cheese
Genotyp Indica/Sativa
Doba květu 8 týdnů
Typ kvetení Samonakvétací
Pohlaví Feminizovaná
Obsah THC Vysoký
Obsah CBD Nízký
Výnos Střední
Umístění Venku,Skleník,Vevnitř
Max. výška rostliny 1 - 2 metry