Super Sativa Seed Club

Kosher Haze Regulérní

1 890 3 070  vč. DPH

Konopná odrůda s karamelovým a zemitým terpenovým profilem.

12
24
Vyčistit
UPOZORŇUJEME, ŽE NÍŽE UVEDENÉ INFORMACE TÝKAJÍCÍ SE ROSTLIN KONOPÍ JSOU PŘEVZATÉ OD DODAVATELE SEMÍNEK. PĚSTOVÁNÍ KONOPÍ (S OBSAHEM THC VĚTŠÍM NEŽ 0,3 %) JE V ČESKÉ REPUBLICE NELEGÁLNÍ. SEMÍNKA JSOU PRODÁVÁNA POUZE KE SBĚRATELSKÝM ÚČELŮM.

Popis

Jedná se o křížence dvou rostlin, které má SSSC ve své sbírce již mnoho let, ačkoli Kosher Haze je spíše křížencem “nové školy”. Samec Karel’s Haze předává poupatům bohaté palivové/vápenaté aroma. Samice Kosher Kush je v naší sbírce již téměř 10 let, je oblíbenou odrůdou mnoha členů klubu/rodiny. Její pěstování je skutečným potěšením a je velmi shovívavá v tom, že zvládá výkyvy teplot jako mistr a poskytuje vysoké výnosy. Tyto vysoké výnosy se kombinují s velmi intenzivním zemitým terpenovým profilem.

Pokud je Kosher Haze pěstována v dobře připravené organické základní půdě, dokáže dokonce vyvrhnout i neobvyklé, ale lahodné, hořké terpeny. Na tomto kříženci jsme pracovali nějakou dobu a tým je obzvláště ohromen širokým terpenovým profilem u mnoha jeho fenotypů, které vykazují nejlepší vlastnosti obou rodičů.

Doba kvetení v interiéru se pohybuje mezi 9 – 10 týdny s výnosy 500 gr/m2.

Vlastnosti

Počet semen v balení 12,24
Předci Kosher Kush x Karel's Haze
Genotyp Spíš Indica
Doba květu 10 týdnů
Typ kvetení Fotoperioda
Pohlaví Regulérní
Obsah CBD Neznámý
Výnos Vysoký
Umístění Venku,Vevnitř
Max. výška rostliny 2 - 3 metry