Delicious

Eleven Roses Early Version Feminizovaná

758 2 138  vč. DPH

Zde vyberte počet semen v balení:

Popis

Eleven Roses Early Version Feminizovaná si zachovává vlastnosti své feminizované verze. Má však mnohem kratší období květu. O tomto kmenu si v Delicious Seeds myslíme, že je jedním z našich doposud nejlepších, a myslíme si, že úplně změní scénu konopí.

Začali jsme ho vyvíjet před více než třemi lety a zapojili jsme do toho celý tým vývojářů, co bychom rádi nazvali Project-11. Vše bylo s cílem, který se zdál téměř nemožný; vylepšit naši vynikající Sugar Black Rose, která vyhrála více než 30 pohárů, a posunout ji na vyšší úroveň směrem ke konopné dokonalosti. Nakonec jsme vybrali působivého samce Appalachian Kush. Byla to výjimečná volba, která dala našemu Sugar Black Rose novou paletu barev, chutí a vůní. První ochutnávka dosáhla vzácné jednomyslnosti celého týmu Delicious. Jednalo se o úspěch, který nám jasně ukázal, že jsme našli našeho nového super šampiona a že jsme našli klíč ke zlepšení  „bezkonkurenčních“.

Eleven Roses Feminizovaná je 100% Indica kmen vhodný pro vnitřní i venkovní pěstování. Vnitřní doba květu trvá 45 dní. Venku se sklizeň předpokládá začátkem září. Rostliny jsou nenáročné k růstu a velmi vstřícné. Jedná se o poměrně krátkou rostlinu, která v interiéru nevyvíjí mnoho větví a končí v hustém jednotném pupenu. Venku s vyvíjí energicky s velkým množstvím postranních větví, což zajišťuje více než vynikající výnos. Tento kmen je také velmi odolný proti plísním a škůdcům. Chuť je typicky kovová Kush, která po několika sekundách ustoupí jemnému sladkému ovoci a vlhkým zemitým tónům, což vás jistě příjemně překvapí.

Semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat. Tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

 

Vlastnosti

Počet semen v balení 3,5,10
Doba květu 7 týdnů
Genotyp Indica
Obsah THC Extra vysoký
Pohlaví Feminizovaná
Typ kvetení Fotoperioda
Umístění Venku,Vevnitř
Výnos Vysoký