Sleva!

World of Seeds

Afghan Kush x Skunk Feminizovaná

384 1 120  vč. DPH

Zde vyberte počet semen v balení:

UPOZORŇUJEME, ŽE NÍŽE UVEDENÉ INFORMACE TÝKAJÍCÍ SE ROSTLIN KONOPÍ JSOU PŘEVZATÉ OD DODAVATELE SEMÍNEK. PĚSTOVÁNÍ KONOPÍ (S OBSAHEM THC VĚTŠÍM NEŽ 0,3 %) JE V ČESKÉ REPUBLICE NELEGÁLNÍ. SEMÍNKA JSOU PRODÁVÁNA POUZE KE SBĚRATELSKÝM ÚČELŮM.

Popis

Díky zvýšené produkci kanabinoidů, která je výsledkem křížení našeho vlastního kmene Afghan Kush, 100% indica, který pochází z kmenů Kush pěstovaných v malé oblasti severního Afghánistánu v pohoří Hindu Kush, s bájným kmenem Skunk#1, který byl prvním skutečným indica-sativa hybridem složeným z afghánské, mexické a kolumbijské genetiky a který změnil tvář konopné kultury po celém světě; Afghan Kush x Skunk je vysoce ceněn pro své léčebné vlastnosti.

Tato úžasně bujná rostlina dosahuje výšky až 2 m a vyznačuje se hustotou svých pupenů, které jsou pokryty nádhernými pryskyřičnými žlázami. Připravte se poznat pravý význam hybridní síly. Pokud jsou Afghan Kushes definovány svými léčivými účinky, křížení této odrůdy se Skunkem (prvním skutečným hybridem Indica-Sativa) zvyšuje výnosy a znásobuje její terapeutickou hodnotu.

Vlastnosti

Počet semen v balení 3,7,12
Předci Afghan Kush x Skunk #1
Genotyp Indica
Doba květu 8 týdnů
Typ kvetení Fotoperioda
Pohlaví Feminizovaná
Obsah THC Vysoký
Výnos Střední,Vysoký
Umístění Venku,Vevnitř
Max. výška rostliny 1 - 2 metry