Delicious

Bay Burger Early Version Feminizovaná

758 2 138  vč. DPH

Zde vyberte počet semen v balení:

Popis

Bay Burger Early Version Feminizovaná je nová ultra rychle kvetoucí odrůda od Delicious Seeds. Z větší části Indica, s vyšším podílem THC.

Bay Burger Early Version Feminizovaná je výsledkem křížení této mýtické rostliny s Donny Burger (která zase pochází ze dvou dalších ikonických odrůd, jako je GMO a Han Solo Burger). K těm jsme nyní přidali také gen. Rychle z automatických odrůd křížením s naší nejprodávanější automatickou odrůdou Eleven Roses Auto. Exotická, vyrobena v USA. Se zvláštnostmi, které připomínají nejlegendárnější odrůdy Delicious Seeds, ale nyní v ultra rychlé verzi.

Má příchuť, která mísí chuť odrůdy Pine – Lemon a Kush, která se zdá být ušitá na míru pro počáteční zemitou chuť s lesními nuancemi.

Husté květinové kytice pokryté nesmírným množstvím pryskyřičných žláz, které jsme viděli kolem všech poupat, na nás udělaly dojem, zvláště když jsme si ověřili, že i v posledních týdnech pokryjí všechny listy.

Působivá svým vzhledem… a snadností pěstování. Nebudete potřebovat velké množství živin. Obzvláště odolná jak proti škůdcům, tak i proti plísním. I když nejste odborník, nebojte se, jedná se o rostlinu, kterou zvládne i ten nejzkušenější pěstitel. Samozřejmě jsme vám již řekli, že na světle šetřit nemusíte. Pokud chcete využít jeho maximální potenciál, tato odrůda potřebuje plné sluneční světlo.

Vlastnosti

Genotyp Spíš Indica
Pohlaví Feminizovaná
Doba květu 6 týdnů
Výnos Vysoký
Počet semen v balení 3,5,10
Obsah THC up to 26%