Delicious

Critical Neville Haze Early Version Feminizovaná

758 2 187  vč. DPH

3
5
10
Vyčistit
UPOZORŇUJEME, ŽE NÍŽE UVEDENÉ INFORMACE TÝKAJÍCÍ SE ROSTLIN KONOPÍ JSOU PŘEVZATÉ OD DODAVATELE SEMÍNEK. PĚSTOVÁNÍ KONOPÍ (S OBSAHEM THC VĚTŠÍM NEŽ 0,3 %) JE V ČESKÉ REPUBLICE NELEGÁLNÍ. SEMÍNKA JSOU PRODÁVÁNA POUZE KE SBĚRATELSKÝM ÚČELŮM.

Popis

Critical Neville Haze Early Version Feminizovaná je z 80% Sativa, 10% Indica a 10% Ruderalis kmen. V Delicious Seeds jsme si před několika lety dali za úkol vyvinout ultra raný kmen Sativy, který by byl ještě rychlejší než kmeny Indica, které do 50 dnů kvetou a uspěli jsme. S hrdostí Vám představujeme ranou verzi našeho Critical Neville Haze 2.0.. Tento kmen je vývojem jedné z našich nejsyntetičtějších genetik, ale je ještě snazší ho pěstovat a má ultra rychlou dobu květu. Jedná se o křížence Critical Mass X Neville Haze a Ruderalis.

Je vhodnou odrůdou pro vnitřní i venkovní pěstování. Vnitřní pěstování je na rozdíl od jeho předchůdce snazší a rychlejší, protože tato rostlina nemá růstový vzor Sativa svých předchůdců. Velikost rostliny je velmi adaptabilní na jakýkoli typ kultivace a podnebí, dokonce i na místech, kde je léto velmi krátké a kde je to velmi obtížné. Vnitřní doba květu je pouhých 45 dní. Je to pravděpodobně nejrychlejší Sativa na světě. Venku se sklizeň předpokládá začátkem září. Výnosy tohoto kmene jsou vysoké. Tato odrůda udržuje výraznou kořenící Haze vůni s náznaky dřeva nebo kávy. Můžeme také najít květinové nuance v pozadí. Chuť je velmi intenzivní kadidlo, věrné vůni, ale s tóny mentolu nebo borovice.

Semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Vlastnosti

Počet semen v balení 3,5,10
Doba květu 7 týdnů
Genotyp Spíš Sativa
Obsah THC Extra vysoký
Pohlaví Feminizovaná
Typ kvetení Fotoperioda
Umístění Venku,Vevnitř
Výnos Vysoký