Delicious

Delicious Candy Early V Feminizovaná

636 1 746  vč. DPH

3
5
10
Vyčistit
UPOZORŇUJEME, ŽE NÍŽE UVEDENÉ INFORMACE TÝKAJÍCÍ SE ROSTLIN KONOPÍ JSOU PŘEVZATÉ OD DODAVATELE SEMÍNEK. PĚSTOVÁNÍ KONOPÍ (S OBSAHEM THC VĚTŠÍM NEŽ 0,3 %) JE V ČESKÉ REPUBLICE NELEGÁLNÍ. SEMÍNKA JSOU PRODÁVÁNA POUZE KE SBĚRATELSKÝM ÚČELŮM.

Popis

Delicious Candy Early V Feminizovaná je včasná verze Delicious Candy. Jedná se o křížence dvou nejlepších komerčních genetik: Cheese, jedinečná samice odvozená od SKUNK x KUSH. Poprvé se objevila v letech 1988 – 89 a byla někde v Chilternských kopcích týmem squatterů známým jako Exodus. Tento tým byl v 90. letech ústředním bodem aktivity spojené s konopím ve Velké Británii. Dalším rodičem je naše vlastní Caramelo.

Delicious Candy Early V Feminizovaná je z větší části Indica kmen, jenž může být pěstován uvnitř i venku. Vnitřní doba květu trvá 45 dní. Venku se sklizeň předpokládá začátkem září. Rostliny vytvářejí velké větve s velkým množstvím postranních výhonků naložených pupeny. Poměr kalich / list je velmi dobrý, což usnadňuje manikúru a udržuje větve lépe ventilované než jiné Indicy s větším množstvím listů, což znamená, že je také odolnější vůči houbovým chorobám. Pupeny mají tisíce velkých žláznatých trichomů naplněných jedinečnou vůní sladkého sýra. Chuť má štiplavý backnote, jako jsou kvasnice nebo sýr, s nádechem lékořice a karamelu. Výnosy tohoto kmene jsou vysoké.

Semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat. Tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Vlastnosti

Počet semen v balení 3,5,10
Doba květu 7 týdnů
Genotyp Spíš Indica
Obsah THC Extra vysoký
Pohlaví Feminizovaná
Typ kvetení Fotoperioda
Umístění Venku,Vevnitř
Výnos Vysoký