Dutch Passion

Duck Auto Feminizovaná

490 15 450  vč. DPH

1
3
7
100
Vyčistit
UPOZORŇUJEME, ŽE NÍŽE UVEDENÉ INFORMACE TÝKAJÍCÍ SE ROSTLIN KONOPÍ JSOU PŘEVZATÉ OD DODAVATELE SEMÍNEK. PĚSTOVÁNÍ KONOPÍ (S OBSAHEM THC VĚTŠÍM NEŽ 0,3 %) JE V ČESKÉ REPUBLICE NELEGÁLNÍ. SEMÍNKA JSOU PRODÁVÁNA POUZE KE SBĚRATELSKÝM ÚČELŮM.

Popis

Duck Auto Feminizovaná je skrytě rostoucí odrůda konopí s neobvykle tvarovanými listy, díky nimž je obtížné ji identifikovat jako konopí, zejména v první polovině jejího života, než se vytvoří poupata.

Ve venkovním prostředí trvá této odrůdě od zasetí do sklizně obvykle přibližně 85-90 dní, produkuje kvalitní konopí a v dobrých podmínkách venku nebo ve skleníku dobře kvete. V interiéru lze sklízet přibližně po 75 dnech. Duck Auto Feminizovaná má stabilizovanou přirozenou deformaci listů s pavučinovitými listy. Připomínají otisk kachní nohy a také lehký zápach během kvetení.

Duck Auto představuje samokvetoucí verzi nejprodávanější fotoperiodické odrůdy ‘Frisian Duck’ a kříží se s naší odrůdou White Widow Auto. Auto Duck má ve srovnání s Frisian Duck zelené pupeny a lehkou konopnou vůni.

Vlastnosti

Počet semen v balení 1,3,7,100
Předci Frisian Duck x Auto White Widow
Genotyp Indica/Sativa
Doba květu 12 týdnů
Typ kvetení Samonakvétací
Pohlaví Feminizovaná
Obsah CBD Neznámý
Výnos Střední,Vysoký
Umístění Venku,Skleník,Vevnitř