Exotic Seed

Exotic Colours Feminizovaná

760 2 260  vč. DPH

3
5
10
Vyčistit
UPOZORŇUJEME, ŽE NÍŽE UVEDENÉ INFORMACE TÝKAJÍCÍ SE ROSTLIN KONOPÍ JSOU PŘEVZATÉ OD DODAVATELE SEMÍNEK. PĚSTOVÁNÍ KONOPÍ (S OBSAHEM THC VĚTŠÍM NEŽ 0,3 %) JE V ČESKÉ REPUBLICE NELEGÁLNÍ. SEMÍNKA JSOU PRODÁVÁNA POUZE KE SBĚRATELSKÝM ÚČELŮM.

Popis

Exotic Colours je jednou z nejzajímavějších a nejodlišnějších odrůd, které jsme v posledních letech vytvořili, a je výsledkem křížení genetiky, která vytváří velmi tmavě červené a fialové, téměř černé odstíny; výsledkem je potomstvo, jehož všichni jedinci vykazují výše popsané barvy ve větší či menší míře.

Jedná se o odrůdu se sloupovitou strukturou, kde větve rostou velmi blízko stonku, se dvěma jasně odlišnými typy vůní, přičemž v mnoha případech lze nalézt korelaci mezi barvami a vůní, přičemž nejtmavší jedinci vykazují květinovou a svěží vůni a nalézt lze i některé kyselejší chutě, které si zachovávají výše popsaný květinový bod. U jedinců, kteří nevykazují tak intenzivní barvy, převládá velmi silná citronová vůně, která v některých případech připomíná vůni kadidla.

Co se týče výnosu, struktury a obsahu pryskyřice, není zde příliš mnoho rozdílů, jedná se o odrůdu, u které můžeme najít jedince s velmi vysokým obsahem pryskyřice, středně vysokým výnosem a u které by měla být rychlost podávání nízkoprofilová, protože příliš nepodporuje vysoké hodnoty vodivosti. Její účinek je silný, s tendencí k reflexivnějším stavům, klidu a rozjímání, s velmi zajímavým relaxačním bodem pro uživatele z řad lékařů.

Vlastnosti

pa_lecebne-vlastnosti
Počet semen v balení 3,5,10
Předci Peyote Purple #7 x (Sir Jack x P.C.K) F5
Genotyp Indica/Sativa
Doba květu 9 týdnů
Typ kvetení Fotoperioda
Pohlaví Feminizovaná
Obsah CBD Neznámý
Výnos Vysoký
Umístění Venku,Skleník,Vevnitř
efekt