Expert Seeds

Blue Cheese Auto Feminizovaná

355 2 740  vč. DPH

1
3
5
10
15
Vyčistit
Katalogové číslo: EXP-AUTO-BLFU-Fem Kategorií: , , , , , , Banka: Expert Seeds
UPOZORŇUJEME, ŽE NÍŽE UVEDENÉ INFORMACE TÝKAJÍCÍ SE ROSTLIN KONOPÍ JSOU PŘEVZATÉ OD DODAVATELE SEMÍNEK. PĚSTOVÁNÍ KONOPÍ (S OBSAHEM THC VĚTŠÍM NEŽ 0,3 %) JE V ČESKÉ REPUBLICE NELEGÁLNÍ. SEMÍNKA JSOU PRODÁVÁNA POUZE KE SBĚRATELSKÝM ÚČELŮM.

Popis

Auto Blue Cheese je skvělý kmen marihuany, který za svůj původ vděčí několikanásobnému křížení genetiky Cheese a Blueberry. Genetika Cheese se původně dostala do Anglie v 80. letech z USA a byla vyvinuta a přizpůsobena pro indoor i outdoor pěstování ve Velké Británii alternativním, undergroundovým squatterským kolektivem za použití původní selekce Skunk. Blueberry, vítěz High Times Cannabis Cupu v roce 2000 a vicemistr následujícího roku, je skutečným genetickým klenotem, který vznikl na konci 70. let křížením značně odlišných genetik kmenů, jako jsou Mexicana Oaxaca, Purple Thai a Afghan.

Chlapci z laboratoře Expert Seeds vzali oba kmeny a každý z nich zkřížili se samonakvétací genetikou, aby dosáhli rostlin, které nejsou závislé na fotoperiodě a zároveň se jim podařilo zachovat téměř zcela neporušenou chuť a vůni originálů. Ty pak byly znovu zkříženy, aby vznikla naše Blue Cheese Auto, což je mnohem větší a produktivnější rostlina než první generace autokvětů, která si zachovává vlastnosti svých neautokvětých rodičů. V severním podnebí je to vynikající volba pro časné letní sklizně, zatímco ve středomořském klimatu je možné získat dvě nebo dokonce tři úrody za sezónu.

Vlastnosti

Počet semen v balení 1,3,5,10,15
Alternativní název Blue Cheese
Předci Cheese x Blueberry x Ruderalis
Genotyp Indica
Doba květu Od semínka 12 týdnů
Typ kvetení Samonakvétací
Pohlaví Feminizovaná
Obsah THC Vysoký
Obsah CBD Neznámý
Výnos Střední
Umístění Venku,Skleník,Vevnitř
efekt