Garden Of Green

GDP Auto x Gumberry Auto Feminizovaná

355 2 740  vč. DPH

1
3
5
10
15
Vyčistit
UPOZORŇUJEME, ŽE NÍŽE UVEDENÉ INFORMACE TÝKAJÍCÍ SE ROSTLIN KONOPÍ JSOU PŘEVZATÉ OD DODAVATELE SEMÍNEK. PĚSTOVÁNÍ KONOPÍ (S OBSAHEM THC VĚTŠÍM NEŽ 0,3 %) JE V ČESKÉ REPUBLICE NELEGÁLNÍ. SEMÍNKA JSOU PRODÁVÁNA POUZE KE SBĚRATELSKÝM ÚČELŮM.

Popis

Velmi nový silný indica dominantní kmen Auto, který poskytuje hustá, skálopevná poupata na známé rostlině s tmavě fialovou barvou, díky níž je GDP tak neodolatelný pro milovníky těchto krásných fialových kmenů. Produkce pryskyřice je extrémně vysoká s lesklými lepkavými koulemi lila narůžovělých trichomů, z velké části díky vlivu Gumberry Auto, s cukrově sladkými lepkavými chutěmi poupat a až mozkovým euforickým opojením, které přidává ještě více ovocné šťávy k již tak exotické tropické bohaté chuti bobulí.

21 % THC zaznamenali oddaní fanoušci této superrychlé Auto s rovnoměrnou dobou ukončení kvetení 50/55 dní. Super silná silně úderná indika, zasáhne tělo jako orgasmus, zpočátku velmi uvolňující, ale pak high ustoupí touze po vzrušující zábavě a legraci se spoustou energie, kterou můžete spálit při snaze o sportovní jógu nebo jakoukoli formu cvičení, kterou si připravíte a užijete.

Medicínské přínosy:

Pomoc: zmírňuje bolesti, deprese, migrény, svalové křeče, úzkost, zmírňuje stres, zvyšuje energii.

Vlastnosti

Počet semen v balení 1,3,5,10,15
Předci Grandaddy Purple Auto x Gumberry Auto
Genotyp Spíš Indica
Doba květu Od semínka 8 týdnů
Typ kvetení Samonakvétací
Obsah THC Vysoký
Výnos Vysoký
Umístění Venku,Skleník,Vevnitř
Max. výška rostliny 1 - 2 metry