Genehtik

Zuri Widow Feminizovaná

235 830  vč. DPH

UPOZORŇUJEME, ŽE NÍŽE UVEDENÉ INFORMACE TÝKAJÍCÍ SE ROSTLIN KONOPÍ JSOU PŘEVZATÉ OD DODAVATELE SEMÍNEK. PĚSTOVÁNÍ KONOPÍ (S OBSAHEM THC VĚTŠÍM NEŽ 0,3 %) JE V ČESKÉ REPUBLICE NELEGÁLNÍ. SEMÍNKA JSOU PRODÁVÁNA POUZE KE SBĚRATELSKÝM ÚČELŮM.

Popis

Koncem 90. let, kdy v zemi začaly fungovat growshopy, už Bilbao znalo velmi zvláštní WHITE WIDOW, kterou si před lety vybralo několik známých pěstitelů, průkopníků indoor pěstování a konopného aktivismu v Baskicku. Ten je držitelem mnoha ocenění. Je obdivována pro svůj bílý vzhled a hojnost pryskyřice i hluboce pronikavé dubové a květinové aroma. Její suchá a zemitá chuť připomíná chuť mechu s lehce nasládlým nádechem.

Jeho velmi silný INDICA efekt nejednoho zanechá zcela prázdného, nicméně jeho lehký dotek os SATIVA zajistí, že nebudete zcela vypnutí. Jedná se o malou rostlinu, která je vhodná pro hydroponické pěstování. Má tmavě zelené široké listy.
Je to rostlina se střední produkcí, ale jakmile její tvrdé a kompaktní bílé pupeny uschnou, její drcení poskytne více než jakákoli jiná odrůda. Když je venku; připomíná široký keř se střední výškou, mnoha větvemi a kompaktními a pryskyřičnými pupeny.

Vlastnosti

Počet semen v balení 1,5
Alternativní název White Widow
Předci Brazilian x South Indian
Genotyp Spíš Indica
Doba květu 10 týdnů
Typ kvetení Fotoperioda
Pohlaví Feminizovaná
Obsah CBD Neznámý
Výnos Vysoký
Umístění Venku,Skleník,Vevnitř
efekt