Sleva!

Mephisto Genetics

24 Carat Auto Feminizovaná

978  vč. DPH

Zde vyberte počet semen v balení:

UPOZORŇUJEME, ŽE NÍŽE UVEDENÉ INFORMACE TÝKAJÍCÍ SE ROSTLIN KONOPÍ JSOU PŘEVZATÉ OD DODAVATELE SEMÍNEK. PĚSTOVÁNÍ KONOPÍ (S OBSAHEM THC VĚTŠÍM NEŽ 0,3 %) JE V ČESKÉ REPUBLICE NELEGÁLNÍ. SEMÍNKA JSOU PRODÁVÁNA POUZE KE SBĚRATELSKÝM ÚČELŮM.

Popis

24 karátů je nejčastější automatická afghanica od Mephisto Genetics, což byla odpověď na vylepšený samonakvétací kmen SOG. Použili vybraný střih odrůdy BOG’s Sour boggle (Sour Bubble x Bogglegum Monster Pheno) a začali selektivně šlechtit, aby dosáhli vynikající automatické odrůdy znalecké kvality. Je to těžký úderník, který vytváří EXTRÉMNĚ husté pupeny, vějířovité listy mohou dorůst velikosti jídelních talířů, menší vějířovité listy a stonky, které jsou potažené hustou pryskyřicí.

Vykazuje růžové a fialové fenotypy, takže je krásná i silná. Dorůstá výšky 50-70 cm jako malý keřík, pokud jí dáte prostor (můžete je také zabalit těsně k sobě a vytvořit tak úžasně produktivní zelené moře) Je statná, má silný stonek, větve a těsná internodia, díky tomu má velmi vysoký poměr poupat k rostlině. Je to opravdový smraďoch, proto buďte opatrní a vždy používejte uhlíkový filtr. Je také nejléčivějším kmenem Mephisto Genetics, pomáhá při spánku, bolestech a povzbuzuje chuť k jídlu.

24 carat byla testována pomocí alfa-cat (www.alpha-cat.org) a výsledek byl 15% thc.

Při dobrém zacházení očekávejte nejméně 50 g husté mrazivé dobroty.

Vlastnosti

Počet semen v balení 1,3,7,18
Předci Sour Boggle Select cut x p.i breeding auto (Inbred to F4)
Genotyp Spíš Indica
Doba květu 8 týdnů
Typ kvetení Samonakvétací
Pohlaví Feminizovaná
Obsah THC Střední
Obsah CBD Neznámý
Výnos Střední
Umístění Venku,Skleník,Vevnitř
Max. výška rostliny Do 1 metru