Paradise Seeds

Californian Gold Feminizovaná

840 2 155  vč. DPH

3
5
10
Vyčistit
UPOZORŇUJEME, ŽE NÍŽE UVEDENÉ INFORMACE TÝKAJÍCÍ SE ROSTLIN KONOPÍ JSOU PŘEVZATÉ OD DODAVATELE SEMÍNEK. PĚSTOVÁNÍ KONOPÍ (S OBSAHEM THC VĚTŠÍM NEŽ 0,3 %) JE V ČESKÉ REPUBLICE NELEGÁLNÍ. SEMÍNKA JSOU PRODÁVÁNA POUZE KE SBĚRATELSKÝM ÚČELŮM.

Popis

Californian Gold je úderný hybrid s převahou indiky (80/20). Snadno se pěstuje a poskytuje explozi pryskyřičných pupenů. Výzkumný a vývojový program společnosti Paradise Seeds hledal indický hybrid s jedinečnými vlastnostmi a Californian Gold jím je! S touto odrůdou, vydanou na počest legalizace ve Zlatém státě, jsme se vydali na výlet do minulosti, vybrali jsme klasické kalifornské genetiky ze staré školy a dali jim turbo boost, aby vzniklo něco výjimečného.

Z této rostliny doslova kape pryskyřice! Californian Gold dostojí svému jménu i v oddělení pěstování, je to nenáročný doplněk pro indoor i outdoor setupy. Je to bujně rostoucí rostlina, robustní se silnými stonky a velkými listy, jejíž pěstování je velmi příjemné. Co se týče produkce, vůně a chuti, je tato rostlina plně vybavena. Pro pěstitele v interiéru je díky své střední velikosti dobrým společníkem do pěstírny, zejména tam, kde je problém s výškou. Rychlá doba kvetení a spolehlivý výnos jsou další dvě vlastnosti, které tuto odrůdu doporučují, a produkce se vyznačuje velkými pupeny, které jsou kompaktní a oplývají pryskyřicí. Venku na zahradě se Californian Gold bude přirozeně dařit v teplejším podnebí, kde slunce způsobí, že tyto charakteristicky velké indické pupeny nabobtnají. Díky hybridní povaze této rostliny se však dokáže přiměřeně přizpůsobit i chladnějšímu klimatu severnějších oblastí.

Převládající vůně je tropická – lahodná sladká citrusová štiplavost s tóny citronu a manga. Jako taková je to velmi chutná pochoutka pro každého znalce se sladkou chutí, která vybízí k návratu pro další! Účinek je nádherně uvolňující zásah do těla s jednoznačným pocitem povznášející jasnosti. Californian Gold je skutečně indika s jasnou hlavou produkující statné nugety, jejichž genetická výbava přináší vynikající relaxační vlastnosti, které budou velmi atraktivní i pro uživatele léčebného konopí. Rozsah THC je 18 % – 22 %.

Vlastnosti

Počet semen v balení 3,5,10
Předci Unknown
Genotyp Spíš Indica
Doba květu 9 týdnů
Typ kvetení Fotoperioda
Pohlaví Feminizovaná
Obsah THC Vysoký
Výnos Vysoký
Umístění Venku,Vevnitř
Max. výška rostliny 1 - 2 metry