Phoenix Seeds

Big Yield Auto Feminizovaná

800 11 215  vč. DPH

1
3
5
10
100
Vyčistit
Katalogové číslo: PHNX-BY-AUTO-FEM Kategorií: , , , , Banka: Phoenix Seeds
UPOZORŇUJEME, ŽE NÍŽE UVEDENÉ INFORMACE TÝKAJÍCÍ SE ROSTLIN KONOPÍ JSOU PŘEVZATÉ OD DODAVATELE SEMÍNEK. PĚSTOVÁNÍ KONOPÍ (S OBSAHEM THC VĚTŠÍM NEŽ 0,3 %) JE V ČESKÉ REPUBLICE NELEGÁLNÍ. SEMÍNKA JSOU PRODÁVÁNA POUZE KE SBĚRATELSKÝM ÚČELŮM.

Popis

Tato odrůda je dobře známá pro své úžasné výnosy a krátkou dobu kvetení. Má vysoké množství THC, které může dosahovat až 22 %, a nízkou hladinu CBD. Výsledkem je extrémně silný a psychedelický high, který pravděpodobně není určen pro začínající kuřáky.

Tento kmen je ideální pro komerční pěstitele díky svým enormním výnosům a relativně krátkému vzrůstu. Tento kmen má také lahodnou osvěžující chuť a vůni citrusů. Big Yield Auto je mimořádně všestranný, takže je ideální pro všechny druhy pěstitelů a chovatelů.

Tento kmen je samokvetoucí, což znamená, že kvete automaticky, nikoli v důsledku světelného cyklu. Tím se zkrátí vegetační období rostliny, což následně zkrátí dobu kvetení. Kratší vegetační období má za následek také menší vzrůst, ale i přes menší velikost mohou tyto rostliny stále produkovat neuvěřitelně působivé výnosy. Díky tomu jsou ideální pro komerční i rekreační pěstitele.

Tento kmen lze pěstovat v interiéru, exteriéru nebo ve skleníku a jeho doba kvetení je pouhých 9 týdnů.

Vlastnosti

Počet semen v balení 1,3,5,10,100
Doba květu Od semínka 9 týdnů
Typ kvetení Samonakvétací
Pohlaví Feminizovaná
Obsah THC Extra vysoký
Výnos Vysoký
Umístění Venku,Skleník,Vevnitř