Royal Queen Seeds

Green Gelato Feminizovaná

420 2 140  vč. DPH

1
3
5
10
Vyčistit
UPOZORŇUJEME, ŽE NÍŽE UVEDENÉ INFORMACE TÝKAJÍCÍ SE ROSTLIN KONOPÍ JSOU PŘEVZATÉ OD DODAVATELE SEMÍNEK. PĚSTOVÁNÍ KONOPÍ (S OBSAHEM THC VĚTŠÍM NEŽ 0,3 %) JE V ČESKÉ REPUBLICE NELEGÁLNÍ. SEMÍNKA JSOU PRODÁVÁNA POUZE KE SBĚRATELSKÝM ÚČELŮM.

Popis

Thin Mint Cookies a Sunset Sherbet se spojily, aby vytvořily náš dosud nejbohatší a nejslastnější dezertní konopný kmen. Dopřejte sobě i pěstitelům tu nejchutnější marihuanu, jakou můžete za 8-9 týdnů vykvést.

Green Gelato je hybrid s mírnou dominancí indiky, který dobře reaguje na prořezávání a trénink. Rostliny rostou středně vysoké s velmi vysokým poměrem květů k listům. Pro dosažení maximálního výnosu se doporučuje topping, fimming, LST, mainlining a metoda ScrOG. Květy se tvoří spíše v těsných, malých až středně velkých hroznech než v dlouhých kolách. Chladnější noční teploty na konci květu mají tendenci podporovat rozvoj levandulových a fialových barev v hrncích. V interiéru bude Green Gelato připraveno ke sklizni již po 8-9 týdnech standardní doby pěstování 12-12 let. Ať už pěstujete organicky nebo hydroponicky, nezapomeňte na důkladné propláchnutí, aby se uvolnil celý vonný a chuťový profil těchto gurmánských pupenů.

Spojením sladké, mátové sušenkové chuti s pomerančovým citrusovým twistem, který poskytuje Sunset Sherbet, vzniká lahodně sychravé Green Gelato v kombinaci ovocné cukrovinky. Fialové odstíny umocňují estetiku hutných, oranžově zbarvených poupat. Navíc hlasité, ale přesto svůdné aroma Kushe, pečiva a lesních plodů přivede většinu stonerů blízko smyslovému přetížení. A to ještě předtím, než si vyzkoušíte účinky hrudek Green Gelato s více než 25 % THC.

Budete bezpochyby šokováni a ohromeni. V dobrém slova smyslu. Green Gelato potěší vaše smysly ještě předtím, než budete mít šanci zpracovat obrovskou sílu téměř narkotického plynu, který jste právě vdechli. Mysl je nabitá pulsem energie a kreativity. A vaše nálada je také neuvěřitelně pozitivní, ale tělo si hraje na medúzu.

Vlastnosti

Počet semen v balení 1,3,5,10
Předci Sunset Sherbet x Thin Mint Girl Scout Cookies
Genotyp Indica/Sativa
Doba květu 9 týdnů
Typ kvetení Fotoperioda
Pohlaví Feminizovaná
Obsah THC Extra vysoký
Výnos Vysoký
Umístění Venku,Vevnitř
Max. výška rostliny 1 - 2 metry