Sensi Seeds Research

Double Kush Cake Feminizovaná

225 1 305  vč. DPH

UPOZORŇUJEME, ŽE NÍŽE UVEDENÉ INFORMACE TÝKAJÍCÍ SE ROSTLIN KONOPÍ JSOU PŘEVZATÉ OD DODAVATELE SEMÍNEK. PĚSTOVÁNÍ KONOPÍ (S OBSAHEM THC VĚTŠÍM NEŽ 0,3 %) JE V ČESKÉ REPUBLICE NELEGÁLNÍ. SEMÍNKA JSOU PRODÁVÁNA POUZE KE SBĚRATELSKÝM ÚČELŮM.

Popis

Double Kush Cake Feminised je hybridní odrůda konopí o 65 % indica a 35 % sativa. Rodiči Double Kush Cake jsou Skunk Kush, Afghani #1 a Hindu Kush – všechny tyto kmeny jsou samy o sobě velmi oblíbené. Tyto rostliny jsou kompaktní, takže jsou vhodné pro nenápadné pěstování na zahradě nebo dokonce na balkoně. Jejich průměrná doba kvetení se pohybuje kolem 8 týdnů a zralé sušené palice mají sladkou, zemitou, hašišovou vůni a chuť. High je klasická indika – příjemně uvolňující pecka s bzučivým pocitem.

Rostliny rostou krátce, přikrčeně a bujně, přičemž rostliny dobře reagují na SoG (Sea of Green), SCRoG (Screen of Green), lolli-popping a super-cropping. Pupeny jsou velké, husté a velmi pryskyřičné. Venku se rostlinám nejlépe daří v mírném a kontinentálním podnebí.

Vlastnosti

Počet semen v balení 1,3,5,10
Předci Afghani# 1 x Hindu Kush x Skunk Kush
Genotyp Spíš Indica
Doba květu 8 týdnů
Typ kvetení Fotoperioda
Pohlaví Feminizovaná
Obsah CBD Neznámý
Výnos Vysoký
Umístění Venku,Vevnitř