Super Strains

Amajikoym Feminizovaná

330 1 655  vč. DPH

1
3
5
10
Vyčistit
Katalogové číslo: SUP-AMAJI-FEM Kategorií: , , , , , Banka: Super Strains
UPOZORŇUJEME, ŽE NÍŽE UVEDENÉ INFORMACE TÝKAJÍCÍ SE ROSTLIN KONOPÍ JSOU PŘEVZATÉ OD DODAVATELE SEMÍNEK. PĚSTOVÁNÍ KONOPÍ (S OBSAHEM THC VĚTŠÍM NEŽ 0,3 %) JE V ČESKÉ REPUBLICE NELEGÁLNÍ. SEMÍNKA JSOU PRODÁVÁNA POUZE KE SBĚRATELSKÝM ÚČELŮM.

Popis

Amajikoym od Super Strains je nezdolná hora, která je určena pouze pro znalce a zkušené pěstitele, kteří hledají uspokojivou výzvu. Jedná se o kmen sativy, který poskytuje dobré výnosy a silný účinek.

Amajikoym je vhodná pro pěstování v interiéru, exteriéru i ve skleníku, nicméně ke svému dobrému růstu potřebuje velmi stabilní prostředí. Doba kvetení je zhruba 80 dní pro optimální výnosy a za své úsilí můžete očekávat sklizeň přesahující 600 g/m2. Její údržba je sice velmi náročná, ale tato skvělá dáma za to stojí.

Amajikoym může při pěstování venku vyrůst do obřích rozměrů a dorůst až do velikosti 3 x 3 metry. Křehká povaha této rostliny však znamená, že ji může rozhodit sebemenší změna prostředí. Aby se jí dařilo, musí být pěstována ve stabilním prostředí s velkou péčí, proto je vhodnější pěstování v místnosti.

Tento kmen poskytuje ostrý, hladký, místnost naplňující kouř, který vyhledává mnoho milovníků sativy. Vyvolá silný, plíživý mozkový high, který nezklame. Je ideální pro pohodové dny strávené venku, návštěvy uměleckých galerií nebo odpočinek v parku. Má užitečné léčivé vlastnosti, které pomohou vystresovaným a úzkostným lidem se uvolnit a na chvíli se odreagovat.

Vlastnosti

Počet semen v balení 1,3,5,10
pa_lecebne-vlastnosti
Genotyp Sativa
Doba květu 12 týdnů
Typ kvetení Fotoperioda
Pohlaví Feminizovaná
Obsah THC Vysoký
Výnos Vysoký
Umístění Venku,Skleník,Vevnitř
Max. výška rostliny 2 - 3 metry
pa_pro-lecbu
efekt