Sleva!

Vision Seeds

AK – 49 Auto Feminizovaná

332 748  vč. DPH

Zde vyberte počet semen v balení:

UPOZORŇUJEME, ŽE NÍŽE UVEDENÉ INFORMACE TÝKAJÍCÍ SE ROSTLIN KONOPÍ JSOU PŘEVZATÉ OD DODAVATELE SEMÍNEK. PĚSTOVÁNÍ KONOPÍ (S OBSAHEM THC VĚTŠÍM NEŽ 0,3 %) JE V ČESKÉ REPUBLICE NELEGÁLNÍ. SEMÍNKA JSOU PRODÁVÁNA POUZE KE SBĚRATELSKÝM ÚČELŮM.

Popis

AK-49 Auto představuje automaticky kvetoucí variantu jednoho z nejsilnějších kmenů vůbec od společnosti Vision Seeds. Výsledkem tohoto křížení AK-49 a Lowryder je silný stabilní samokvetoucí kmen, ve kterém jsou zachovány všechny požadované vlastnosti AK-49.

AK-49 Auto vytváří pryskyřičné rostliny s kompaktními pupeny plnými chloupků a třpytivých trichomů. Má kořeněnou vůni hraničící se Skunkem a sladkou svěží chuť a její potence se vyrovná samotné AK-49.

Zavedením autokvětních genů Lowryder do AK-49 získala společnost Vision Seeds hrdý a silný autokvětní kmen, který lze pěstovat prakticky kdekoli.

Vhodná pro pěstování v interiéru, exteriéru i ve skleníku. Přechází přímo ze semeníku do fáze kvetení, čímž se prakticky zbavuje vegetativního stádia růstu, v procesu zvaném automatické kvetení, odtud také název. Jinými slovy, po zasazení vyklíčí, vyroste několik sad listů a poté okamžitě a automaticky začne kvést.

Pro dosažení nejlepších výsledků potřebuje prostor, ve kterém se mohou volně rozvíjet její kořeny. Při výběru místa a pěstebního vybavení mějte na paměti, že vydává silný štiplavý zápach.

Vlastnosti

Počet semen v balení 3,5,10
Předci AK-49 x Lowryder
Genotyp Indica/Sativa
Doba květu 8 týdnů
Typ kvetení Samonakvétací
Pohlaví Feminizovaná
Obsah THC Vysoký
Výnos Střední
Umístění Venku,Skleník,Vevnitř
Max. výška rostliny Do 1 metru