World of Seeds

Afghan Kush Ryder Auto Feminizovaná

605 1 195  vč. DPH

3
7
12
Vyčistit
Katalogové číslo: WOS-AKR-Auto-Fem Kategorií: , , , , , Banka: World of Seeds
UPOZORŇUJEME, ŽE NÍŽE UVEDENÉ INFORMACE TÝKAJÍCÍ SE ROSTLIN KONOPÍ JSOU PŘEVZATÉ OD DODAVATELE SEMÍNEK. PĚSTOVÁNÍ KONOPÍ (S OBSAHEM THC VĚTŠÍM NEŽ 0,3 %) JE V ČESKÉ REPUBLICE NELEGÁLNÍ. SEMÍNKA JSOU PRODÁVÁNA POUZE KE SBĚRATELSKÝM ÚČELŮM.

Popis

Afghan Kush od World of Seeds pochází z kmenů Kush se 100% geny Indica pěstovaných v malé oblasti v pohoří Hindu Kush v severním Pákistánu.

Tento kříženec je dobrým příkladem konopí Ruderalis, které bylo v průběhu generací kříženo a znovu kříženo, aby vznikl kmen s charakteristikami Indica a samonakvétacím genetickým naprogramováním Ruderalis. Afghan Kush Ryder lze pěstovat v interiéru i exteriéru a může dosahovat výšky 40-80 cm nebo i více. Účinek je extrémně silný, tak uvolňující, že je téměř narkotický, což je důvod, proč je léčivá hodnota tak vysoká.

Chuť a vůně, stejně jako u jejího předchůdce Afghan Kush. Protože kvetení nezávisí na fotoperiodě, lze ji pěstovat v kteroukoli roční dobu, i když výnosy se zlepšují tím více, čím lepší jsou podmínky prostředí.

Vlastnosti

Počet semen v balení 3,7,12
pa_lecebne-vlastnosti
Předci Afghan Kush x Ruderalis
Genotyp Indica
Doba květu Od semínka 10 týdnů
Typ kvetení Samonakvétací
Pohlaví Feminizovaná
Obsah THC Extra vysoký
Obsah CBD Neznámý
Výnos Střední,Vysoký
Umístění Venku,Vevnitř
Max. výška rostliny Do 1 metru
pa_pro-lecbu
efekt