Ace Seeds

Bubba Kush x PCK Feminizovaná

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Katalogové číslo: ACEBKPCKFEM Kategorií: , , , , , Banka: Ace Seeds
UPOZORŇUJEME, ŽE NÍŽE UVEDENÉ INFORMACE TÝKAJÍCÍ SE ROSTLIN KONOPÍ JSOU PŘEVZATÉ OD DODAVATELE SEMÍNEK. PĚSTOVÁNÍ KONOPÍ (S OBSAHEM THC VĚTŠÍM NEŽ 0,3 %) JE V ČESKÉ REPUBLICE NELEGÁLNÍ. SEMÍNKA JSOU PRODÁVÁNA POUZE KE SBĚRATELSKÝM ÚČELŮM.

Popis

Bubba Kush x PCK je afghánsko-pákistánský hybrid indiky, který potěší milovníky klasických hašišových rostlin. Byl vyšlechtěn z Bubba Kush, pravděpodobně nejarchaičtějšího a nejpozoruhodnějšího projevu amerického Afghani s obrovským vlivem v posledních dvou desetiletích, a rovněž slavného Pakistan Chitral Kush, Pákistánce, který byl v posledním desetiletí nejčastěji používán při vývoji úspěšných hybridů, a to díky své neuvěřitelné a výrazné fialové a načervenalé barvě, pro svůj mimořádný terpenový profil lesních plodů a pro svou vynikající odolnost vůči všem typům nepříznivého počasí.

Bubba Kush x PCK roste s velkou vitalitou, s obrovskými listy, silnými stonky a dřepovitou afghánskou strukturou a mírným protažením v květu, které je u tohoto typu indických odrůd žádoucí, protože podstatně zlepšuje průnik světla skrze své velké listy při indoor pěstování.

Květ se vyvíjí a vytváří husté a mohutné palice obalené pryskyřicí a šťavnatými terpeny, které potěší milovníky hašišových rostlin a extrakcí, u nichž je kvalita vůní, chutí a účinků příjemnějších a lépe zaměřených indických odrůd prioritou před výnosem nebo surovým efektem.

Vlastnosti

Počet semen v balení 1,3,5
Předci Bubba Kush Katsu x Pakistan Chitral Kush elite 2002.
Genotyp Indica
Doba květu 8 týdnů
Typ kvetení Fotoperioda
Pohlaví Feminizovaná
Obsah THC Vysoký
Obsah CBD Nízký
Výnos Střední
Umístění Venku,Vevnitř