Delicious

Dark Lemonade Auto Feminizovaná

918 2 367  vč. DPH

Zde vyberte počet semen v balení:

Popis

Objevte naši novou odrůdu: Dark Lemonade Auto Feminizovaná od Delicious Seeds! Tato samonakvétací odrůda byla pečlivě vyvinuta, aby uspokojila rostoucí poptávku v celosvětové komunitě konopí, aniž bychom opustili naši reprezentativní a nezaměnitelnou pozornost k hodnotám citlivým a organoleptickým.

Dark Lemonade Auto Feminizovaná je odrůda, která pochází z křížení Dark Purple Auto s Eleven Roses Auto. Tímto křížením a jeho následnou selekční generací za generací jsme dosáhli tohoto Auto hybridu s prakticky úplnou stabilitou v genetice této odrůdy, protože 99,8 % jedinců vykazuje ve svých květenstvích kýžené fialové odstíny.

Rostlina, která se dokonale přizpůsobí malým prostorům. Díky své diskrétní velikosti je ideální pro vnitřní i venkovní pěstování, terasy a balkony. I přes svou kompaktní velikost má tato odrůda velmi vysoký výnos. Nabízí překvapivě vysokou produkci pro samonakvétací kmen.

Díky pečlivě vybrané linii má výraznou vůni. Čerstvě sklizené citrusové plody s nádechem dobré bylinky, která zaujme milovníky svěžích esencí.

Kombinuje to nejlepší z fialové genetiky s výjimečnou chutí a výkonem.

Vlastnosti

Genotyp Indica
Počet semen v balení 3,5,10
Umístění Venku,Vevnitř
Doba květu 9 týdnů
Typ kvetení Samonakvétací