Dready Seeds

Dready Berry Feminizovaná

1 235  vč. DPH

UPOZORŇUJEME, ŽE NÍŽE UVEDENÉ INFORMACE TÝKAJÍCÍ SE ROSTLIN KONOPÍ JSOU PŘEVZATÉ OD DODAVATELE SEMÍNEK. PĚSTOVÁNÍ KONOPÍ (S OBSAHEM THC VĚTŠÍM NEŽ 0,3 %) JE V ČESKÉ REPUBLICE NELEGÁLNÍ. SEMÍNKA JSOU PRODÁVÁNA POUZE KE SBĚRATELSKÝM ÚČELŮM.

Popis

Dready Berry je převážně indický F1 hybrid odrůd Blueberry a White Widow. S intenzivní chutí White Widow a vůní Blueberry, vyšlechtěná pro lahodnou, ovocnou chuť a vůni. Od té doby byla dále zpětně křížená s původní Blueberry, aby vznikl stabilnější a ostřejší kmen s dominantní Blueberry. Při nízkých venkovních teplotách vykazuje tato rostlina podzimní barvy, které se mění z modré na fialovou a při ještě nižších teplotách dokonce na více barev.

Venku může Dready Berry dosáhnout výšky až 3 m. Výška a vůně mateřské odrůdy Blueberry a vysoká produkce pryskyřice a sedativní síla otce White Widow zajišťují značný, působivý výnos. Je dobrým producentem tlustých, modře zbarvených poupat, zcela pokrytých krystaly s ovocnou chutí a velmi příjemnou silou high.
Dobře snáší pěstování v teplém a vlhkém klimatu. Kde může plně rozvinout svůj aromatický potenciál a pěkný vzhled, díky němuž je tento kmen oblíbený u uživatelů užívajících léčivé přípravky a tvůrců extraktů.

Vykazuje dobrou odolnost vůči plísním, ale v posledních týdnech kvetení se doporučuje zvýšená péče, protože velikost a hustota pupenů se výrazně zvětšuje a může vést k výskytu hniloby pupenů (Botrytis).

Vlastnosti

Počet semen v balení 5,10
Předci White Widow x Blueberry
Genotyp Spíš Indica
Doba květu 8 týdnů
Typ kvetení Fotoperioda
Pohlaví Feminizovaná
Obsah THC Vysoký
Obsah CBD Neznámý
Umístění Venku,Skleník,Vevnitř