Sleva!

Dutch Passion

Blueberry Auto Feminizovaná

12 267  vč. DPH

Zde vyberte počet semen v balení:

Popis

Blueberry Auto Feminizovaná vznikla z různých důvodů. Především proto, aby do genofondu automatických feminizovaných odrůd přinesla vynikající kvalitu. Samotná odrůda Blueberry patří mezi nejprodávanější odrůdy Dutch Passions všech dob.

Zvláštní vlastnosti odrůdy Blueberry od Dutch Passion jsou známé po celém světě. V Auto Blueberry jsou tyto vlastnosti začleněny do feminizované a automatické formy. Automatické feminizované odrůdy mají oproti feminizovaným odrůdám závislým na světelném cyklu několik výhod:

Blueberry Auto Feminizovaná je připravena ke sklizni přibližně za deset týdnů a rostliny rostou venku jen krátce. Nerostou do výšky a jsou dobře skryty. Ze stejného důvodu je možné sklízet venku dvakrát až třikrát za sezónu, v závislosti na zeměpisné šířce. V severních zeměpisných šířkách se jedná o velmi atraktivní alternativu pro časnou letní sklizeň, zatímco ve středomořském podnebí nejsou dvě nebo tři sklizně za sezónu ničím neobvyklým.

Jako automatický genetický zdroj použila Dutch Passion genetiku kanadské odrůdy Ruderalis. Zpětné křížení až do generace F4 vedlo k tomu, že se Auto Blueberry stala 100% automatickou. F4 automaticky vykvetla na 100 %, a to 25 dní po vyklíčení semen.

Rostliny stále nesou většinu vlastností Blueberry, takže fenotyp je charakteristický Blueberry. Většina rostlin vykazuje známé světle modrofialové zbarvení, které je pro Blueberry charakteristické. Vůně a chuť jsou sladké a ovocné (borůvka).

Vlastnosti

Počet semen v balení 1,3,7,100
Předci Canadian Ruderalis x Blueberry
Doba květu 7 týdnů
Typ kvetení Samonakvétací
Pohlaví Feminizovaná
Obsah CBD Neznámý
Výnos Střední
Umístění Venku,Skleník,Vevnitř