Female Seeds

Critical Sour Feminizovaná

585 1 245  vč. DPH

4
10
Vyčistit
UPOZORŇUJEME, ŽE NÍŽE UVEDENÉ INFORMACE TÝKAJÍCÍ SE ROSTLIN KONOPÍ JSOU PŘEVZATÉ OD DODAVATELE SEMÍNEK. PĚSTOVÁNÍ KONOPÍ (S OBSAHEM THC VĚTŠÍM NEŽ 0,3 %) JE V ČESKÉ REPUBLICE NELEGÁLNÍ. SEMÍNKA JSOU PRODÁVÁNA POUZE KE SBĚRATELSKÝM ÚČELŮM.

Popis

Critical Sour lze považovat za další generaci hybridů od Female Seeds. Naším cílem bylo vytvořit velmi časně dozrávající venkovní odrůdu. V závislosti na regionu může dozrát již na začátku září! Velkoprodukční kmen pokrytý trichomy. Matka Maroc x Grapefruit byla zkřížena s inbredním otcem Auto NL x Auto NL x Auto Critical, aby se urychlilo kvetení. Tento kmen vyvíjí specifické vlastnosti jasně zděděné po matce a geny Auto Critical. Snadno se pěstuje, protože je to velmi odolná rostlina. Zůstává nižší než kterýkoli z našich ostatních outdoorových kmenů. Jedna ze třiceti rostlin může samonakvétat.

Critical Sour je kmen s dominancí indiky, kompaktní, s pevným a pružným stonkem se širokými internodii připravenými k protažení při nakopnutí do květu. Průměrný poměr květů a listů rostliny je působivý, květů je mnohem více než listů. Má energickou produkci hustých, pryskyřičných a hustých pupenů. Poupata rostou dlouhá, poměrně štíhlá. Otevřená struktura poupat umožňuje dobrou cirkulaci vzduchu a pomáhá předcházet plísním v závěrečných fázích.

Má velmi příjemné aroma; ovocné, zemité a kořeněné. Critical Sour není příliš cítit, takže je ideální pro skryté pěstování. Jemná a delikátní chuť při inhalaci připomíná pověstný ananasový fenomén grapefruitu. Kořeněný/zemitý nádech se přidává díky Maroku a geny Auto NL pomáhají rozvíjet velmi vzrušující chuť. High lze popsat jako téměř okamžitý body-high. Kombinuje sílu a gaučový efekt NL a Critical s jemnějším a decentnějším high Maroc a Grapefruit. High je tedy náhlý šťastný a povznášející high, který svým příjemným pocitem zahalí celé tělo.

Poskytuje také dobré zdravotní vlastnosti, protože Auto NL je přírodní prostředek proti bolesti, který je dobře známý tím, že pomáhá proti stresu, úzkosti, nevolnosti nebo artritidě.

Vlastnosti

Počet semen v balení 4,10
Předci (Maroc x Grapefruit) x (Auto NL x Auto NL x Auto Critical)
Genotyp Spíš Indica
Doba květu 9 týdnů
Typ kvetení Fotoperioda
Pohlaví Feminizovaná
Výnos Střední,Vysoký
Umístění Venku,Vevnitř
Max. výška rostliny 2 - 3 metry
efekt