Greenhouse Seed Co.

Dark Phoenix Feminizovaná

830 1 905  vč. DPH

3
5
10
Vyčistit
Katalogové číslo: GHDARKPHOENIX Kategorie: , , Banka: Greenhouse Seed Co.
UPOZORŇUJEME, ŽE NÍŽE UVEDENÉ INFORMACE TÝKAJÍCÍ SE ROSTLIN KONOPÍ JSOU PŘEVZATÉ OD DODAVATELE SEMÍNEK. PĚSTOVÁNÍ KONOPÍ (S OBSAHEM THC VĚTŠÍM NEŽ 0,3 %) JE V ČESKÉ REPUBLICE NELEGÁLNÍ. SEMÍNKA JSOU PRODÁVÁNA POUZE KE SBĚRATELSKÝM ÚČELŮM.

Popis

Dark Phoenix je nový, 60% kmen sativy, kříženec amerických kmenů Trainwreck a Jack Herer. Tento hybrid využívá léčivých vlastností, kompaktní struktury a liščích ohonů odrůdy Trainwreck spolu s úžasnou vůní a výnosy odrůdy Jack Herer.

Jedná se o středně vysoké až vysoké rostliny v závislosti na prostředí. Pěstitelům s nízkým stropem doporučujeme rostliny završit, protože po odkvětu se mohou poměrně dost natáhnout. Rostliny vykazují velkou vitalitu a boční větve budou bujně růst, čímž vytvoří efekt koruny obklopující hlavní stonek. Květy se sbíhají k sobě a vytvářejí přilehlá poupata s liščím ohonem. V interiéru bude kvetení trvat 8 až 10 týdnů, venku budou sklizně na severní polokouli hotové v druhé polovině října. Pěstitelé mohou očekávat dobré výnosy.

Vůně a chuť Dark Phoenix nabízí směs borovice, země, haze, citronu a koření. Účinek je velmi funkční, je směsí relaxačních s některými povznášejícími účinky sativy. ideální pro udržení aktivity a kreativity.

Vlastnosti

Počet semen v balení 3,5,10
Předci Trainwreck x Jack Herer
Genotyp Spíš Sativa
Doba květu 10 týdnů
Typ kvetení Fotoperioda
Pohlaví Feminizovaná
Umístění Venku,Skleník,Vevnitř