Mandala Seeds

Hashberry Regulérní

Počet semen v balení: 10

955  vč. DPH

3 skladem

UPOZORŇUJEME, ŽE NÍŽE UVEDENÉ INFORMACE TÝKAJÍCÍ SE ROSTLIN KONOPÍ JSOU PŘEVZATÉ OD DODAVATELE SEMÍNEK. PĚSTOVÁNÍ KONOPÍ (S OBSAHEM THC VĚTŠÍM NEŽ 0,3 %) JE V ČESKÉ REPUBLICE NELEGÁLNÍ. SEMÍNKA JSOU PRODÁVÁNA POUZE KE SBĚRATELSKÝM ÚČELŮM.

Popis

Hashberry není třeba příliš představovat. V konopné komunitě vzbudila značný rozruch, brzy byla vybrána mezi “Top 10” odrůdy časopisu High Times a je stále silná. S tímto výjimečným kmenem nabízí Mandala Seeds pěstitelům indiku, která v sobě spojuje to nejlepší z mnoha vlastností. Hashberry je jedinečným výsledkem přísného výběru žádoucích rodičů, přičemž zvláštní pozornost byla věnována zachování hybridní síly, pro kterou jsou jejich kmeny tak ceněny. Její neuvěřitelná síla založila pověst “těžko zničitelné”. Hashberry má nejen hybridní vitalitu, ale je také velmi odolná vůči teplu a snadno se pěstuje. Dorůstá do střední výšky a je dobrou volbou tam, kde záleží na prostoru, a vynikající pro SOG.

Hashberry vytváří pevný a těžký hlávkový pupen s hustými květy podél pevných postranních výhonů. Venkovní Hashberry roste do krátkých, širokých a bujných “stromů” s neuvěřitelně těžkými koly, které jsou výzvou pro jakoukoli váhu. V mírném podnebí nebo v přívětivých podzimních obdobích lze očekávat supervelké nárazové úrody. Dokonce i v chladnějších oblastech, jako je Oregon, může tento kmen dobře fungovat, a to jistě i ve skleníku.

Všimněte si, že mnoho rostlin pokrývá listy pupenů vrstvou THC žláz a ty vám hojně naplní opylovače/bublinové sáčky. Tento kmen se stále snadno manikúruje a sušená poupata mají velkou “pytlíkovou přitažlivost”. Poupata odhalují v době květu osvěžující ovocně-květinovou vůni. Po řádném usušení a dozrání se jejich vůně promění v lahodné hašišově-jahodové aroma. Uklidňující indica high se již dávno stal oblíbeným mezi huliče i uživatele z řad lékařů.

Vlastnosti

Počet semen v balení 10
Předci North India (Kashmir)
Genotyp Spíš Indica
Doba květu 10 týdnů
Typ kvetení Fotoperioda
Pohlaví Regulérní
Obsah THC Vysoký
Výnos Vysoký
Umístění Venku,Skleník,Vevnitř
Max. výška rostliny 1 - 2 metry
efekt