Nirvana

B-52 Feminizovaná

Počet semen v balení: 5

830  vč. DPH

7 skladem

UPOZORŇUJEME, ŽE NÍŽE UVEDENÉ INFORMACE TÝKAJÍCÍ SE ROSTLIN KONOPÍ JSOU PŘEVZATÉ OD DODAVATELE SEMÍNEK. PĚSTOVÁNÍ KONOPÍ (S OBSAHEM THC VĚTŠÍM NEŽ 0,3 %) JE V ČESKÉ REPUBLICE NELEGÁLNÍ. SEMÍNKA JSOU PRODÁVÁNA POUZE KE SBĚRATELSKÝM ÚČELŮM.

Popis

B-52 vznikla křížením dvou starých odrůd Skunk: Skunk #1 – známý pro svou rychlou dobu kvetení a snadné pěstování – a Big Bud, který, jak název napovídá, byl velkým producentem. Výsledkem je velkoplodý hybrid s dominantním vzhledem a účinkem indiky. Díky své vysoké odolnosti a nízkým nárokům na údržbu je moudrou volbou pro začínající pěstitele.

Díky indické dominanci této rostliny budou meziodnožové rozestupy krátké, což z ní dělá vynikajícího kandidáta pro školení rostlin, jako je topping a fimming. V době květu se příliš neprotáhne a končí na výšce přibližně 125-150 cm, přičemž její připravenost ke sklizni trvá pouhých 63 dní. B-52 je skvělá odrůda pro menší indoor prostory, protože roste s krátkou, ale bujnou strukturou. Je velkým producentem, který je schopen dosáhnout výnosu 500-550 g/m² , a její poupata vyrostou tlustá, lesklá a hustá, která se při dosažení zralosti obalí jasně oranžovými chloupky. Díky obsahu THC ve výši 18 % je tato dívka správnou směsí síly vyjadřující jak účinky indiky, tak sativy. Co je ale opravdu výjimečné, je její vlhká vůně, která si zachovává oldschoolový zápach, díky němuž jsou kmeny Skunk tak proslulé.

Její účinky jsou mozkové a povzbudivé, po nichž rychle následuje pomalu hořící fyzická tíha. Lékařům se B-52 může hodit pro zmírnění stresu, bolestí hlavy nebo migrén, svalových křečí, bolestí kloubů, navození hlubokého spánku a odstranění pocitů úzkosti a napětí.

B-52 je ideální pro začínající pěstitele, kteří touží po síle, velkých výnosech a nevídané dank chuti.

Vlastnosti

Počet semen v balení 5
Předci Skunk #1 x Big Bud
Genotyp Spíš Indica
Doba květu 9 týdnů
Typ kvetení Fotoperioda
Pohlaví Feminizovaná
Obsah THC Vysoký
Obsah CBD Nízký
Výnos Vysoký
Umístění Venku,Vevnitř
Max. výška rostliny 1 - 2 metry