Philosopher Seeds

Amnesika 2.0 Feminizovaná

535 800  vč. DPH

UPOZORŇUJEME, ŽE NÍŽE UVEDENÉ INFORMACE TÝKAJÍCÍ SE ROSTLIN KONOPÍ JSOU PŘEVZATÉ OD DODAVATELE SEMÍNEK. PĚSTOVÁNÍ KONOPÍ (S OBSAHEM THC VĚTŠÍM NEŽ 0,3 %) JE V ČESKÉ REPUBLICE NELEGÁLNÍ. SEMÍNKA JSOU PRODÁVÁNA POUZE KE SBĚRATELSKÝM ÚČELŮM.

Popis

Tato odrůda byla vytvořena výběrem Amnesia Haze s genetickou částí opravdu stabilního Skunku, což ji pomáhá stabilizovat a činí její chuť o něco sladší.

Je to univerzální semeno opravdu dobře přizpůsobené pro pěstování v interiéru.

V prvním případě dopřejeme rostlinám tři týdny vegetativního růstu, zatímco v druhém případě byste mohli čekat až 5 týdnů. Optimální okamžik pro sklizeň – indoor – je mezi 55 a 65 dny, v závislosti na potřebách pěstitele.

Pokud se Amnesika 2.0 pěstuje venku, stane se z ní rostlina, která může dosáhnout velkých rozměrů – v případě pěstování přímo v zemi může snadno dosáhnout 2 m.

Pokud se pěstuje na jaře, sklízí se po prvních čtrnácti dnech října. Pokud se rozhodnete pěstovat Amnesiku 2.0, ať už indoor, nebo outdoor, budete se těšit z opravdového šampiona ve všech ohledech: snadnost pěstování, produkce a hustota pupenů, produkce pryskyřice, chuť a efekt,

Chuť, kterou tato odrůda nabízí, je zcela odlišná od ostatních kmenů s genetikou Haze, protože tradiční oříšková a lískooříšková příchuť, která dominovala již u první Amnesiky, byla doplněna o tóny Skunku, které se s ní dokonale snoubí.

Účinek této odrůdy vás dostane do dobré nálady, je vhodná pro rozvíjení jakýchkoli činností, jako je kutilství, vaření, čtení atd.

Vlastnosti

Počet semen v balení 3,5
Předci Super Silver x G13 Haze x Skunk
Genotyp Spíš Sativa
Doba květu 9 týdnů
Typ kvetení Fotoperioda
Pohlaví Feminizovaná
Obsah CBD Neznámý
Výnos Střední
Umístění Venku,Vevnitř
Max. výška rostliny 2 - 3 metry