Philosopher Seeds

Black Bomb Feminizovaná

535 800  vč. DPH

UPOZORŇUJEME, ŽE NÍŽE UVEDENÉ INFORMACE TÝKAJÍCÍ SE ROSTLIN KONOPÍ JSOU PŘEVZATÉ OD DODAVATELE SEMÍNEK. PĚSTOVÁNÍ KONOPÍ (S OBSAHEM THC VĚTŠÍM NEŽ 0,3 %) JE V ČESKÉ REPUBLICE NELEGÁLNÍ. SEMÍNKA JSOU PRODÁVÁNA POUZE KE SBĚRATELSKÝM ÚČELŮM.

Popis

Black Bomb je skutečně bomba v každém smyslu. Její růst je výbušný, velmi robustní a kompaktní. Většina rostlin je velmi homogenní a musíme jim dát téměř 4 týdny růstu, protože díky krátkým internodiím je její struktura velmi kompaktní, ideální pro Sea of Green, ale nevhodná pro techniku SCROG.

Kvetení se objeví na začátku třetího týdne a ke sklizni bude připravena dva měsíce po změně fotoperiody.

Během vývoje květů můžete pozorovat tvorbu hustých vrstev pryskyřice, které je zcela pokrývají. Za normálních okolností je to rostlina nenáročná na pěstování, odolná vůči nákazám a vhodná i pro začínající pěstitele.

Při pěstování venku je Black Bomb kompaktní a silná, kulovitého tvaru a přizpůsobivá každému klimatu, v každém z nich se skvěle vyvíjí. Její sklizňová doba je na přelomu září a října, v závislosti na zeměpisné šířce.

Nejpozoruhodnější vlastností Black Bomb je její demoliční účinek – skutečně indická, s vysokou koncentrací THC – ideální pro zakončení dne v uvolnění a odpojení, vhodná také pro uživatele z řad lékařů, kteří hledají sedativní účinky. Její chuť se pohybuje mezi sladkou a zemitou, velmi výraznou a dlouho přetrvávající na patře.

Vlastnosti

Počet semen v balení 3,5
Předci Black Domina X Tropimango
Genotyp Spíš Indica
Doba květu 9 týdnů
Typ kvetení Fotoperioda
Pohlaví Feminizovaná
Obsah THC Vysoký
Obsah CBD Neznámý
Výnos Vysoký
Umístění Venku,Vevnitř