Philosopher Seeds

Easy Haze Feminizovaná

535 800  vč. DPH

UPOZORŇUJEME, ŽE NÍŽE UVEDENÉ INFORMACE TÝKAJÍCÍ SE ROSTLIN KONOPÍ JSOU PŘEVZATÉ OD DODAVATELE SEMÍNEK. PĚSTOVÁNÍ KONOPÍ (S OBSAHEM THC VĚTŠÍM NEŽ 0,3 %) JE V ČESKÉ REPUBLICE NELEGÁLNÍ. SEMÍNKA JSOU PRODÁVÁNA POUZE KE SBĚRATELSKÝM ÚČELŮM.

Popis

Easy Haze (dříve K-13 Haze) je dědičkou nejlepších vlastností obou svých předků: její síla, hustá a kompaktní struktura pochází z mateřské linie Yumbolt, zatímco tenké listy, nažhavené aroma a jasný efekt sativy pocházejí z druhého rodiče – Kali Mist (Western Winds).

Jedná se o snadno pěstovatelnou rostlinu. Doba kvetení trvá 55-65 dní a poskytuje vysokou produkci. Má velmi husté a vysoké větvení, proto se nedoporučuje pěstovat ji v SOG sestavách, ale je vhodná pro SCROG.

Venku se velmi dobře přizpůsobí výsadbě v květináčích nebo v zemi. Hlavním rysem tohoto marihuanového kmene je, že jeho větve se zcela pokryjí pupeny, které vytvářejí impozantní koly pokryté pryskyřicí.
Chuť a vůně této odrůdy Haze dává v zeleném stavu rostlině citrusové tóny s tropickými ananasovými reminiscencemi, které se během sušení a sušení stávají ještě intenzivnějšími.

Její účinek je jednoznačně Haze, z čehož vyplývá, že není vhodná pro činnosti vyžadující soustředění.

Vlastnosti

Počet semen v balení 3,5
Předci Yumbolt x Kali Mist
Genotyp Spíš Sativa
Doba květu 9 týdnů
Typ kvetení Fotoperioda
Pohlaví Feminizovaná
Obsah CBD Neznámý
Výnos Vysoký
Umístění Venku,Vevnitř