Philosopher Seeds

Heaven’s Fruit Feminizovaná

800  vč. DPH

UPOZORŇUJEME, ŽE NÍŽE UVEDENÉ INFORMACE TÝKAJÍCÍ SE ROSTLIN KONOPÍ JSOU PŘEVZATÉ OD DODAVATELE SEMÍNEK. PĚSTOVÁNÍ KONOPÍ (S OBSAHEM THC VĚTŠÍM NEŽ 0,3 %) JE V ČESKÉ REPUBLICE NELEGÁLNÍ. SEMÍNKA JSOU PRODÁVÁNA POUZE KE SBĚRATELSKÝM ÚČELŮM.

Popis

Diesel Tangie, dříve známý jako Heaven’s Fruit, je snadno pěstovatelná rostlina s velmi dobrými výsledky. Po zahájení klíčení má bujný růst s tmavými širokými listy a krátkými internodii.

Při změně fotoperiody na 12/12 trvá přibližně 20 dní, než se objeví první poupata. Vhodná pro použití techniky Sea of Green i SCROG.

Její kvetení je velkolepé, vytváří stejně husté a kompaktní koly jako její předchůdce Tropimango. Je citlivá na nízké teploty a její listy mohou kvůli chladu ztmavnout, pokud teploty klesnou pod 18º.

Pozoruhodná je také její odolnost vůči nákazám, což z ní dělá vhodného kandidáta do jakýchkoli pěstitelských podmínek.

Venku vytváří krásné rostliny ve tvaru vánočního stromku s velkými výnosy, které jsou připraveny ke sklizni od poloviny října. Pokud teplota v posledních týdnech kvetení klesne pod 15º, zcela zfialoví.

Co se týče chuti a vůně, má Heaven’s Fruit co říct, protože je to skutečný skvost. Kumulace nuancí, které přecházejí od kyselých až po zemité tóny, s velkou hutností a dlouhou perzistencí v ústech.

Její účinek je převážně sativa, s patřičnou společenskou stránkou, ale soustředěná, i když po dvou hodinách vás její down efekt zanechá zcela uvolněné. Většina fenotypů se vyznačuje vysokým obsahem CBD, což z ní činí velmi dobrou volbu pro uživatele konopí pro léčebné účely.

Vlastnosti

Počet semen v balení 3,5
Předci NY Diesel X Tropimango
Genotyp Indica/Sativa
Doba květu 9 týdnů
Typ kvetení Fotoperioda
Pohlaví Feminizovaná
Obsah THC Vysoký
Obsah CBD Vysoký
Výnos Vysoký
Umístění Venku,Vevnitř