Royal Queen Seeds

Amnesia Haze Feminizovaná

340 1 805  vč. DPH

1
3
5
10
Vyčistit
UPOZORŇUJEME, ŽE NÍŽE UVEDENÉ INFORMACE TÝKAJÍCÍ SE ROSTLIN KONOPÍ JSOU PŘEVZATÉ OD DODAVATELE SEMÍNEK. PĚSTOVÁNÍ KONOPÍ (S OBSAHEM THC VĚTŠÍM NEŽ 0,3 %) JE V ČESKÉ REPUBLICE NELEGÁLNÍ. SEMÍNKA JSOU PRODÁVÁNA POUZE KE SBĚRATELSKÝM ÚČELŮM.

Popis

Naše Amnesia Haze je dobře udržovatelná rostlina, která dorůstá výšky něco málo přes metr, přibližně 1,2 m. Lze ji pěstovat venku, ale vyžaduje horké počasí jako Austrálie, severní Afrika a Kalifornie, nicméně může být nutné ji pěstovat ve skleníku kvůli dlouhé době kvetení.

Amnesia haze patří mezi naše nejvýnosnější odrůdy konopí, produkuje 70-80 g na rostlinu s výnosem až 650+ g na metr čtvereční pod 600w světlem. Venku na plném slunci dokáže produkovat velké množství, které dosahuje až 700 g na rostlinu. Venku je však třeba dbát zvýšené opatrnosti, protože se jedná o citlivou rostlinu, takže problémy s počasím, brouky nebo zavlažováním by mohly poškodit vaši konečnou sklizeň.

Jedinou nevýhodou odrůdy Amnesia Haze je dlouhá doba kvetení, která je nutná po dobu 12 týdnů. Ačkoli je tato doba dostatečně vysoká na to, aby většina komerčních pěstitelů utekla za kopečky, opravdovým znalcům konopí se čekání více než vyplatí. Amnesia Haze je vhodná jak pro pěstování v hydro, tak v půdě, a to i pro pěstování v moři/zeleni.

Každý zásah přináší skutečně psychedelické opojení, které každého uživatele pravděpodobně pošle přímo do astrosféry. Chuť je svěží a ovocná, jakou od haze očekáváte, což kouř jen zpříjemňuje. Kuřáky upozorňujeme, že se jedná o silný kouř, a jak název napovídá, uživatelé mohou po sezení často zcela vypnout mozek.

Vlastnosti

Počet semen v balení 1,3,5,10
Předci Haze Hybrid x Original Haze male
Genotyp Spíš Sativa
Doba květu 12 týdnů
Typ kvetení Fotoperioda
Pohlaví Feminizovaná
Obsah THC Extra vysoký
Obsah CBD Střední
Výnos Vysoký
Umístění Venku,Skleník,Vevnitř
Max. výška rostliny 1 - 2 metry

Mohlo by se Vám líbit…

Předci: Afghan x Skunk
Pohlaví: Feminizovaná
Typ kvetení: Fotoperioda
Umístění: Venku, Vevnitř
Genotyp: Spíš Indica
Obsah THC: Vysoký
Obsah CBD: Nízký
Alt. název: -
320 1 580  vč. DPH Zobrazit produkt
Předci: Royal Medic x Shark Shock
Pohlaví: Feminizovaná
Typ kvetení: Fotoperioda
Umístění: Venku, Vevnitř
Genotyp: Spíš Indica
Obsah THC: Nízký
Obsah CBD: Vysoký
Alt. název: -
320 1 580  vč. DPH Zobrazit produkt
Předci: Blueberry x White Widow
Pohlaví: Feminizovaná
Typ kvetení: Fotoperioda
Umístění: Venku, Vevnitř
Genotyp: Spíš Sativa
Obsah THC: Vysoký
Obsah CBD: Střední
Alt. název: -
295 1 355  vč. DPH Zobrazit produkt