Royal Queen Seeds

Easy Bud Auto Feminizovaná

275 1 240  vč. DPH

1
3
5
10
Vyčistit
UPOZORŇUJEME, ŽE NÍŽE UVEDENÉ INFORMACE TÝKAJÍCÍ SE ROSTLIN KONOPÍ JSOU PŘEVZATÉ OD DODAVATELE SEMÍNEK. PĚSTOVÁNÍ KONOPÍ (S OBSAHEM THC VĚTŠÍM NEŽ 0,3 %) JE V ČESKÉ REPUBLICE NELEGÁLNÍ. SEMÍNKA JSOU PRODÁVÁNA POUZE KE SBĚRATELSKÝM ÚČELŮM.

Popis

Většina našich samokvetoucích feminizovaných odrůd se snadno pěstuje. Tato je však tak snadná na pěstování, že jsme ji museli nazvat Easy Bud. Easy Bud je velmi podobný samokvetoucímu kmeni White Dwarf. Jedná se o křížence samokvetoucího kmene Ruderalis a silného kmene Indica. Díky genetice samokvetoucího Ruderalisu může růst téměř kdekoli. A automaticky vykvete již po několika týdnech. Díky genetice Indica má silnější kouř a uvolňující fyzický účinek.

Easy Bud vyroste a vykvete ze semínek za pouhých 8 až 9 týdnů. Rostliny zůstávají malé, dorůstají do průměrné výšky 50 až 60 cm. Díky tomu ji lze pěstovat v malých pěstírnách nebo na místech, kam se větší rostliny nevejdou. Na tak malou a snadno pěstovatelnou rostlinu poskytuje Easy Bud slušné výnosy a v dobrých podmínkách dává kolem 100 g na rostlinu. Pupeny mají poměrně silnou, skunky vůni a sladkou chuť. Jedná se o skvělou odrůdu pro lidi, kteří chtějí jen příjemné a snadné pěstování. Ať už pěstujete poprvé, nebo jen hledáte něco jiného, s Easy Bud to půjde snadno.

Vlastnosti

Počet semen v balení 1,3,5,10
Předci White Indica x Ruderalis
Genotyp Spíš Indica
Doba květu 9 týdnů
Typ kvetení Samonakvétací
Pohlaví Feminizovaná
Obsah THC Střední
Obsah CBD Nízký
Výnos Střední
Umístění Venku,Vevnitř
Max. výška rostliny 1 - 2 metry