Super Sativa Seed Club

Golden Apple Haze Regulérní

1 790 2 875  vč. DPH

12
24
Vyčistit
UPOZORŇUJEME, ŽE NÍŽE UVEDENÉ INFORMACE TÝKAJÍCÍ SE ROSTLIN KONOPÍ JSOU PŘEVZATÉ OD DODAVATELE SEMÍNEK. PĚSTOVÁNÍ KONOPÍ (S OBSAHEM THC VĚTŠÍM NEŽ 0,3 %) JE V ČESKÉ REPUBLICE NELEGÁLNÍ. SEMÍNKA JSOU PRODÁVÁNA POUZE KE SBĚRATELSKÝM ÚČELŮM.

Popis

Golden Apple Haze je hybridní kříženec bohatý na THC vyšlechtěný z rychle kvetoucího fenotypu naší Old School Haze, který byl zkřížen s opravdu lahodným Apple Pie. Cílem bylo zkrátit dobu protahování a kvetení odrůdy Haze a získat hybrid, který je připraven k růstu již za 9-10 týdnů kvetení. Genetika Haze není o moc rychlejší než tato. Genetika Apple Pie navíc dodává poupatům lahodnou sladkou cukrovou chuť. Chuť je ovocná, s jasnou jablečnou příchutí na dobře vyzrálých pupenech spolu s mnohem sladší chutí než u původního Haze.

Golden Apple Haze dorůstá střední až vysoké výšky. Má známou funky chuť Old School Haze, ale s přidanou sladkostí a nádechem citronu, stejně jako krémovým tónem jablečného koláče. Krásný terpenový profil se snoubí se silným obsahem 20-25 % THC. Genetika 80 % sativy zajišťuje velkorysé proporce a dobře poskládané pupeny. Jedná se o odrůdu konopí, která se pěstuje především pro znalce chuti a úrovně kvality, ale výnosy jsou také výrazně nadprůměrné, zejména při delší době vegetativního růstu.

Květy tvoří kopinaté palice se zářivě oranžovými pestíky a silným, lepkavým pryskyřičným povlakem. Příznivci hašiše a konopného koncentrátu by si měli všimnout, že speciální sladký terpenový profil se stává mimořádně lahodným v hašiši nebo oleji. Díky Golden Apple Haze je pěstování vlastního Haze jednodušší než kdy dříve, a to díky poměrně rychlé době kvetení 9-10 týdnů.

Vlastnosti

Počet semen v balení 12,24
Předci Kees' Old School Haze x Apple Pie
Genotyp Spíš Sativa
Doba květu 10 týdnů
Typ kvetení Fotoperioda
Pohlaví Regulérní
Obsah THC Extra vysoký
Obsah CBD Neznámý
Výnos Vysoký
Umístění Venku,Skleník,Vevnitř