Dready Seeds

Mango Jack Feminizovaná

1 105 2 020  vč. DPH

UPOZORŇUJEME, ŽE NÍŽE UVEDENÉ INFORMACE TÝKAJÍCÍ SE ROSTLIN KONOPÍ JSOU PŘEVZATÉ OD DODAVATELE SEMÍNEK. PĚSTOVÁNÍ KONOPÍ (S OBSAHEM THC VĚTŠÍM NEŽ 0,3 %) JE V ČESKÉ REPUBLICE NELEGÁLNÍ. SEMÍNKA JSOU PRODÁVÁNA POUZE KE SBĚRATELSKÝM ÚČELŮM.

Popis

Mango Jack je převážně sativa s velmi silným povznášejícím opojením. Jedná se samozřejmě o White Jack z naší staré řady zkřížený s neznámým Mango Kush. Stále vytváří velmi vysokou a silnou rostlinu a pupeny jsou pěkné velikosti. Aroma je úžasné s velmi pepřově-citrusovou směsí, která vytváří tak neuvěřitelnou vůni, že se musí zažít. Chuť je velmi podobná tomu, jak voní, a tato odrůda vám zaručeně vykouzlí úsměv na tváři. Dobře plodí v interiéru i exteriéru a na uživatele působí velmi sedativně. Listy mohou mít také velmi pěkný definovaný indický vzhled, který pochází ze strany genetiky Mango Kush.

Dobře se jí daří ve všech pěstebních prostředích, ale pro dosažení nejlepších výsledků dává přednost kvalitní kokosové nebo organické půdě. K dosažení plného potenciálu je také zapotřebí hodně světla, a pokud ji pěstujete venku, měli byste vybrat místo na plném slunci, s dobře zrytou organickou kompostovou/bokaši půdou a pravidelně ji zalévat. Konečný výsledek vás nezklame. Jedná se o další vhodný kmen pro léčebné uživatele a je známo, že díky vysokému obsahu THC pomáhá při léčbě mnoha nemocí. Její zásoby jsou omezené, a až dojdou, bude v nabídce nahrazena.

Vlastnosti

Počet semen v balení 5,10
pa_lecebne-vlastnosti
Předci Mango Kush x White Jack
Genotyp Spíš Sativa
Doba květu 12 týdnů
Typ kvetení Fotoperioda
Pohlaví Feminizovaná
Obsah THC Vysoký
Výnos Střední,Vysoký
Umístění Venku,Skleník,Vevnitř
Max. výška rostliny 3 metry a více
efekt