Greenhouse Seed Co.

Cloudwalker Feminizovaná

830 1 905  vč. DPH

Odrůda marihuany s příjemnými chutěmi a vůněmi. Velké palice, které mají nádherné zbarvení.

3
5
10
Vyčistit
UPOZORŇUJEME, ŽE NÍŽE UVEDENÉ INFORMACE TÝKAJÍCÍ SE ROSTLIN KONOPÍ JSOU PŘEVZATÉ OD DODAVATELE SEMÍNEK. PĚSTOVÁNÍ KONOPÍ (S OBSAHEM THC VĚTŠÍM NEŽ 0,3 %) JE V ČESKÉ REPUBLICE NELEGÁLNÍ. SEMÍNKA JSOU PRODÁVÁNA POUZE KE SBĚRATELSKÝM ÚČELŮM.

Popis

Cloudwalker je nový hybrid kombinující původní genetiku land-race s vlajkovou odrůdou Mendocino. Jeho lahodný chuťový profil sahá od tropického ananasu po sladkou vanilku a karamel se zemitými podtóny, což vytváří velmi komplexní buket. Jedná se o křížence Punta Roja, psychedelické kolumbijské sativy, a selekce Greenhouse Seeds Mendo Breath (Mendo Breath x Purple Punch).

Tento kmen roste do výšky a bude potřebovat oporu pro poupata, během kvetení se protáhne a snadno zdvojnásobí nebo ztrojnásobí svou výšku. Jeho poupata jsou kompaktní a pokrytá pryskyřicí a projeví se úžasným zbarvením, zejména ke konci období květu.

Účinek je zpočátku velmi povznášející, téměř psychedelický díky vlivu tropické země-rasy Punto Roja, ale ten se časem vyvine ve více fyzický tělesný kámen.

Vnitřní prostředí:

  • Cyklus kvetení: 63-70 dní
  • Střední

  • Sklízení: Koncem října
  • Průměrná výška: 170-200 cm
  • Výnos: 600 g/rostlinu

Vlastnosti

Počet semen v balení 3,5,10
Předci Punta Roja x Mendo Breath (Mendo Breath x Purple Punch)
Genotyp Indica/Sativa
Doba květu 10 týdnů
Typ kvetení Fotoperioda
Pohlaví Feminizovaná
Obsah CBD Neznámý
Výnos Vysoký
Umístění Venku,Vevnitř
Max. výška rostliny 2 - 3 metry