Greenhouse Seed Co.

Franco’s Lemon Cheese Feminizovaná

830 1 905  vč. DPH

3
5
10
Vyčistit
UPOZORŇUJEME, ŽE NÍŽE UVEDENÉ INFORMACE TÝKAJÍCÍ SE ROSTLIN KONOPÍ JSOU PŘEVZATÉ OD DODAVATELE SEMÍNEK. PĚSTOVÁNÍ KONOPÍ (S OBSAHEM THC VĚTŠÍM NEŽ 0,3 %) JE V ČESKÉ REPUBLICE NELEGÁLNÍ. SEMÍNKA JSOU PRODÁVÁNA POUZE KE SBĚRATELSKÝM ÚČELŮM.

Popis

Po tragické ztrátě Franca Loja na začátku roku 2017 čekal svět na kmen věnovaný Francovi. Kmenem, který by Franca reprezentoval nejlépe, mohl být pouze jeho úplně poslední kříženec dvou jeho oblíbených rostlin:

Francův oblíbený kmen: několikanásobný vítěz poháru Super Lemon Haze a slavný Exodus Cheese.

Jsme rádi, že můžeme tento strain konečně vydat, a to nejen na počest Franca, ale také proto, že část z prodeje tohoto strainu věnuje společnost Green House Seed Company nadaci Strain Hunters Foundation – Franco Loja Fund, která byla založena za účelem shromažďování peněz z darů a prodeje, aby zajistila Francovým dětem bezpečnou budoucnost v oblasti vzdělávání.

Rostlina roste do výšky se silným hlavním stonkem a dlouhými větvemi. Pupeny jsou kulaté, středně velké a tvrdé jako kámen, pokryté pryskyřicí. Doba kvetení odrůdy Franco’s Lemon Cheese je 9-11 týdnů s produkcí až 750 g na metr čtvereční. Venku na severní polokouli končí začátkem listopadu a může dosáhnout produkce 1000gr na rostlinu. Větve mohou potřebovat oporu pro těžká poupata.

Snese střední až silný režim výživy s hodnotami EC až 2,2 v hydroponických systémech a 1,8 v půdě.
Vždy doporučujeme médium několikrát během cyklu a po dobu 10-14 dní na konci období kvetení propláchnout. Franco’s Lemon Cheese vytváří velmi hustá poupata pokrytá pryskyřicí. Vůně je velmi citronová s nádechem Cheese v pozadí. Při kouření se Cheese příchuť stává dominantnější při výdechu. Účinek je velmi silný, rychle udeří a výsledkem je velmi společenský a energizující high.

Vlastnosti

Počet semen v balení 3,5,10
Předci Super Lemon Haze x Exodus Cheese
Genotyp Spíš Sativa
Doba květu 11 týdnů
Typ kvetení Fotoperioda
Pohlaví Feminizovaná
Obsah THC Extra vysoký
Výnos Vysoký
Umístění Venku,Vevnitř
efekt