Samsara

El Alquimista Feminizovaná

686 1 668  vč. DPH

3
5
10
Vyčistit
UPOZORŇUJEME, ŽE NÍŽE UVEDENÉ INFORMACE TÝKAJÍCÍ SE ROSTLIN KONOPÍ JSOU PŘEVZATÉ OD DODAVATELE SEMÍNEK. PĚSTOVÁNÍ KONOPÍ (S OBSAHEM THC VĚTŠÍM NEŽ 0,3 %) JE V ČESKÉ REPUBLICE NELEGÁLNÍ. SEMÍNKA JSOU PRODÁVÁNA POUZE KE SBĚRATELSKÝM ÚČELŮM.

Popis

El Alquimista Feminizovaná je z větší části Indica kmen. Tento kmen byl vyvinut křížením AK47, jedné z nejrychleji kvetoucích Sativ, s naším vynikajícím Northern Lights. Northern Lights je jedním ze tří základních kmenů, které za poslední tři desetiletí změnily svět konopné kultury.

El Alquimista Feminizovaná je vhodnou odrůdou pro vnitřní i venkovní pěstování. Vnitřní doba květu je 50 – 55 dní. Venku se sklizeň předpokládá koncem září. Jedná se o naši nejjednodušší rostlinu k pěstování se střední výškou a rychlou produkcí dobrých výnosů. Tato odrůda produkuje velké liščí pupeny s velmi silnou a mírně sladkou vůní, což znamená, že nezůstane bez povšimnutí. Mezi milovníky Samsara je kmen oblíbený tím, že se snadno pěstuje, což je částečně způsobeno jeho afghánskými geny, díky nimž je vysoce odolný vůči škůdcům a plísním.

Více informací o této inovativní semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Vlastnosti

Počet semen v balení 3,5,10
Doba květu 8 týdnů
Genotyp Spíš Indica
Obsah THC Extra vysoký
Pohlaví Feminizovaná
Typ kvetení Fotoperioda
Umístění Venku,Vevnitř
Výnos Vysoký