Seedsman

Badazz OG Cheese Feminizovaná

200 500  vč. DPH

1
3
5
10
Vyčistit
UPOZORŇUJEME, ŽE NÍŽE UVEDENÉ INFORMACE TÝKAJÍCÍ SE ROSTLIN KONOPÍ JSOU PŘEVZATÉ OD DODAVATELE SEMÍNEK. PĚSTOVÁNÍ KONOPÍ (S OBSAHEM THC VĚTŠÍM NEŽ 0,3 %) JE V ČESKÉ REPUBLICE NELEGÁLNÍ. SEMÍNKA JSOU PRODÁVÁNA POUZE KE SBĚRATELSKÝM ÚČELŮM.

Popis

Badazz OG Cheese využívá jednu z nejlepších současných odrůd OG Kush, a to Badazz OG Kush (od rappera BadAzz), společně s UK Cheese. Jedná se o 70% sativu, která vyrůstá do vysoké rostliny se štíhlými větvemi a typicky tenkými listy sativních kmenů. Neuvěřitelný terpenový profil poskytuje příležitost k úžasným extraktům.

Jedná se o kmen pro pěstování v interiéru i exteriéru v oblastech, kde lze zaručit počasí až do doby sklizně v polovině října pro severní zeměpisné šířky. Při pěstování v interiéru budou rostliny připraveny ke sklizni po 65 dnech kvetení s výnosem přibližně 500 gr/m2. Venku může být tato odrůda velmi velká a dosahovat výšky kolem 300 cm s výnosy kolem 800 gr./rostlinu.

Vůně a chuť odrůdy Badazz OG Cheese je velmi osobitá a výrazná, zahrnuje sýr, olej a koření, které se mísí a dávají jeden BadAzz pocit. Vysoká hladina THC a nízký obsah CBD vytvářejí účinek, který je mozkový, euforický a také poměrně aktivní, takže o gaučovém efektu u tohoto produktu rozhodně nemůže být řeč.

Vlastnosti

Počet semen v balení 1,3,5,10
Předci Badazz OG x UK Cheese
Genotyp Spíš Sativa
Doba květu 10 týdnů
Typ kvetení Fotoperioda
Pohlaví Feminizovaná
Obsah THC Vysoký
Výnos Vysoký
Umístění Venku,Vevnitř
Max. výška rostliny 2 - 3 metry
efekt