Seedsman

Fuel D.OG Feminizovaná

350 1 270  vč. DPH

1
3
5
10
Vyčistit
Katalogové číslo: SMAN-FUELDOG-FEM Kategorie: , , Banka: Seedsman
UPOZORŇUJEME, ŽE NÍŽE UVEDENÉ INFORMACE TÝKAJÍCÍ SE ROSTLIN KONOPÍ JSOU PŘEVZATÉ OD DODAVATELE SEMÍNEK. PĚSTOVÁNÍ KONOPÍ (S OBSAHEM THC VĚTŠÍM NEŽ 0,3 %) JE V ČESKÉ REPUBLICE NELEGÁLNÍ. SEMÍNKA JSOU PRODÁVÁNA POUZE KE SBĚRATELSKÝM ÚČELŮM.

Popis

Fuel D.OG Feminizovaná je výsledkem křížení dvou známých a velmi oblíbených amerických odrůd, a to Chemdog (Sour Diesel x OG Kush) a Fuel OG (|Diesel x HeadBand).

Fuel D.OG Feminizovaná je z větší části Sativa a má velmi dobrý výnosový potenciál jak v interiéru, tak i v exteriéru.

Fuel D.OG navazuje na dědictví odrůdy Chemdog tím, že je mnohem robustnější, má mnohem intenzivnější chuťový profil a oproti Chemdogu také rozvíjí větší strukturu kalichů. Její robustnost dokládá mnohem silnější hlavní stonek, který je dostatečně silný na to, aby i přes vysoký stupeň protažení Sativy nevyžadoval v pozdější fázi kvetení žádnou oporu. Hlavní stonek obklopují velká kopinatá poupata. Při pěstování venku vznikají rostliny, které mohou v optimálních podmínkách dorůst výšky až 350 cm.

Výšku lze kontrolovat v interiéru přechodem na kvetení po založení rostlin a také použitím metody SCRoG. Venku lze sklízet na začátku října.

Fuel D.OG má intenzivnější chuť OG Kush než jeho rodič Chemdog odhalující výraznou naftu s citronovou vůní citronu a grapefruitu.

Vlastnosti

Počet semen v balení 1,3,5,10
Pohlaví Feminizovaná
Doba květu 10 týdnů
Typ kvetení Fotoperioda
Umístění Venku,Vevnitř