Dready Seeds

Northern Cheese Feminizovaná

2 020  vč. DPH

UPOZORŇUJEME, ŽE NÍŽE UVEDENÉ INFORMACE TÝKAJÍCÍ SE ROSTLIN KONOPÍ JSOU PŘEVZATÉ OD DODAVATELE SEMÍNEK. PĚSTOVÁNÍ KONOPÍ (S OBSAHEM THC VĚTŠÍM NEŽ 0,3 %) JE V ČESKÉ REPUBLICE NELEGÁLNÍ. SEMÍNKA JSOU PRODÁVÁNA POUZE KE SBĚRATELSKÝM ÚČELŮM.

Popis

Při zachování původního britského sýra jsme v tomto křížení vzali náš původní Dready Cheese a zkřížili ho s oblíbenou odrůdou Northern Lights 5 x Haze od Sensi Seeds. Toto křížení je úžasné a “lovci chutí” by si ho neměli nechat ujít. Zachovali jsme chuť a účinek původního UK Cheese, který je známý po celém světě, a přidali jsme stejně úžasnou příchuť, kterou mnozí znají a milují také. Jedná se o odrůdu převážně sativního typu, ale stále si zachovává některé rysy indiky, které se projevují v její menší výšce a v hicu, který může přerůst v těžký, kamenný zážitek. Northern Cheese má stejně jako všichni její předchůdci nezaměnitelnou chuť a vůni, která otáčí hlavy a každého nadchne. V malých dávkách vám poskytne docela povznášející high, ale pokud to přeženete, uvidíte, jak hodiny letí a čas se ztrácí.

Dává dobré výnosy v interiéru i exteriéru na všech médiích, ale miluje DWC a hydroponická nastavení. Pro maximalizaci výnosů vyžaduje dobrou oporu v síti, protože větve jsou poměrně dlouhé a tenké. Poupata se dobře tvoří a kalichy na konci kvetení explodují a poskytují velkorysý, krásný výnos. V interiéru je po 2 týdnech kvetení důležité používat uhlíkový filtr, protože zápach je příliš intenzivní. Vůně je velmi příjemná, ale je velmi silná.

Další velmi dobrý léčivý kmen pro svůj vysoký obsah THC a relaxační vlastnosti. Také další oblíbená odrůda u extraktorů pro svůj dobrý výnos a úžasnou chuť.

Vlastnosti

Počet semen v balení 5,10
pa_lecebne-vlastnosti
Předci Dready Cheese x (NL5 x Haze)
Genotyp Spíš Sativa
Doba květu 10 týdnů
Typ kvetení Fotoperioda
Pohlaví Feminizovaná
Obsah THC Vysoký
Výnos Vysoký
Umístění Venku,Skleník,Vevnitř
Max. výška rostliny 1 - 2 metry
efekt