Female Seeds

Dream Berry Feminizovaná

755 1 665  vč. DPH

4
10
Vyčistit
UPOZORŇUJEME, ŽE NÍŽE UVEDENÉ INFORMACE TÝKAJÍCÍ SE ROSTLIN KONOPÍ JSOU PŘEVZATÉ OD DODAVATELE SEMÍNEK. PĚSTOVÁNÍ KONOPÍ (S OBSAHEM THC VĚTŠÍM NEŽ 0,3 %) JE V ČESKÉ REPUBLICE NELEGÁLNÍ. SEMÍNKA JSOU PRODÁVÁNA POUZE KE SBĚRATELSKÝM ÚČELŮM.

Popis

Dream Berry je hybrid s dominancí sativy, který byl vyšlechtěn ze stabilizované matky klonu Blue Dream s fenofází Blueberry Cheesecake s dominancí borůvky. Tento hybrid se stane vaším novým společníkem pro denní čas díky svému vysoce kreativnímu, energickému a povznášejícímu mozkovému opojení v kombinaci s hladkým, relaxačním tělesným opojením. Díky němu je každý hovorný a rozhodně ho lze označit za společenské kouření. Dream Berry uvolňuje a zmírňuje příznaky bolesti, nevolnosti a zmírňuje deprese.

Dream Berry vytváří středně velké až velké pupeny. Vytváří převážně skalkovitě tvrdé hálky, přičemž poupata na spodních větvích jsou nadýchanější. Při dobrém vyléčení bude mít obrovskou přitažlivost pro sáčky. Rostlina je poměrně krátká a kompaktní s mnoha listy a širokými postranními větvemi. Listy jsou většinou tmavě zelené. Jeden fenotyp má však na listech slabý modrý lesk, zatímco jiný má díky svému původu Blueberry téměř tmavě purpurovou barvu. Dalším důležitým detailem, který je třeba zmínit, je nápadné množství dlouhých, silných pestíků.

Dream Berry lze pěstovat v interiéru i exteriéru. Venku nejlépe k pěstování v suchém klimatu, mírně vlhkém klimatu nebo v klimatu podobném středomořskému. Důvodem je kompaktní struktura poupat a problémy s plísněmi, kterým by rostlina čelila kvůli přílišné vlhkosti. Dream Berry při pěstování v interiéru vykvete během 9-10 týdnů.

Vlastnosti

Počet semen v balení 4,10
Předci ((Blueberry x Haze) x Nev Haze) x Blueberry Cheesecake
Genotyp Spíš Sativa
Doba květu 10 týdnů
Typ kvetení Fotoperioda
Pohlaví Feminizovaná
Výnos Nízký,Střední,Vysoký
Umístění Venku,Vevnitř
Max. výška rostliny 3 metry a více
efekt